Виконком Львівської міськради затвердив постійну мережу нічних автобусів

18:35 5 лютого 2016 р.

  • 0
  • 1905


Фото: lviv.vgorode.ua

Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир запевнив у п’ятницю: «Маршрути та інтервали руху залишаються незмінними».

«Сьогодні, 5 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив мережу міських нічних автобусних маршруті загального користування», – повідомили сьогодні, 5 лютого, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Як зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, наступний крок – проведення конкурсу на перевезення пасажирів на нічних міських автобусних маршрутах загального користування. Після цього нічні автобуси курсуватимуть на постійній основі.

Начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир зазначив: «До проведення конкурсу нічні маршрути працюватимуть на підставі наказу департаменту житлового господарства та інфраструктури. Вже після проведення конкурсу з переможцем буде укладена угода на три або на п’ять років. Маршрути та інтервали руху залишається незмінними».

Виконком ЛМР прийняв рішення про запровадження тимчасової мережі нічних міських автобусних маршрутів з метою обстеження пасажиропотоку17 червня. Нічні автобуси розпочали курсувати у Львові з 1 липня минулого року. 

Детальніше про нічні маршрути та інтервали руху можна дізнатися, скориставшись цим посиланням: http://city-service.lviv.ua/transport/».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:32 22 січня 2018 р.

Військові з Канади й США навчалися біля Львова рятувати масові жертви

Медики Спільної міжнародної навчальної медичної групи відпрацьовували свої навички під час навчання з порятунку у випадку настання подій, які призвели до масових жертв («MASCAL»).

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 309

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація фотолітопису УПА

Рубрика: Історія

Зміни в податковому і митному законодавстві

Рубрика: Політика

Інформаційний спротив російській пропаганді

Рубрика: Політика

Олег Синютка відзвітував про 2017-й

Рубрика: Політика

Бухгалтерська правда-1-2018

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу