Одягаємо кожного бійця, – Тарас Брус

11:53 16 серпня 2014 р.

  • 0
  • 5583


Фото: vgolos.com.ua


Відео:

Уродженець Моршина, що на Львівщині, боєць загону «Дніпро-1» Тарас Брус розповів 15 серпня під час відеомосту Львів-Дніпропетровськ про те, що до нього найбільше звертаються мешканці Львівської, Харківської і Одеської областей та міста Києва, які пропонують свою матеріальну допомогу військовослужбовцям і усім тим, хто задіяний у проведенні АТО.

Ці допомогові вантажі збирають у Дніпропетровську разом із Центром допомоги військовим та пораненим штабу національного захисту Дніпропетровської області, який очолює Одарка Біла, а потім везуть на передову - у зону АТО. Там усі зібрані речі роздають безпосередньо в руки бійцям.

Повний відеозапис відеомосту можна переглянути тут.

"Щоденний Львів" учора подав кілька інформацій про цей відеоміст: "Похресники військового" - новий тренд АТО", "У ЛОДА буде відповідальна особа за допомогу АТО, – Харчук",   "У семи західних областях України немає координаторів волонтерів для АТО",  "У Дніпропетровську виявили чотири шахрайські угруповання, які «допомагали» АТО".

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:10 16 січня 2018 р.

Діти ходитимуть у Львові в школи й садочки попри кір

У Львівській міськраді відбулося у вівторок, 16 січня, позапланове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили ситуацію про ускладнення епідемічної ситуації у місті щодо захворюваності на кір.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 720

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація фотолітопису УПА

Рубрика: Історія

Зміни в податковому і митному законодавстві

Рубрика: Політика

Інформаційний спротив російській пропаганді

Рубрика: Політика

Олег Синютка відзвітував про 2017-й

Рубрика: Політика

Бухгалтерська правда-1-2018

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу