Одягаємо кожного бійця, – Тарас Брус

11:53 16 серпня 2014 р.

  • 0
  • 5706


Фото: vgolos.com.ua


Відео:

Уродженець Моршина, що на Львівщині, боєць загону «Дніпро-1» Тарас Брус розповів 15 серпня під час відеомосту Львів-Дніпропетровськ про те, що до нього найбільше звертаються мешканці Львівської, Харківської і Одеської областей та міста Києва, які пропонують свою матеріальну допомогу військовослужбовцям і усім тим, хто задіяний у проведенні АТО.

Ці допомогові вантажі збирають у Дніпропетровську разом із Центром допомоги військовим та пораненим штабу національного захисту Дніпропетровської області, який очолює Одарка Біла, а потім везуть на передову - у зону АТО. Там усі зібрані речі роздають безпосередньо в руки бійцям.

Повний відеозапис відеомосту можна переглянути тут.

"Щоденний Львів" учора подав кілька інформацій про цей відеоміст: "Похресники військового" - новий тренд АТО", "У ЛОДА буде відповідальна особа за допомогу АТО, – Харчук",   "У семи західних областях України немає координаторів волонтерів для АТО",  "У Дніпропетровську виявили чотири шахрайські угруповання, які «допомагали» АТО".

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:48 28 травня 2018 р.

Три аварії зневоднили 19 вулиць у Львові

Працівники «Львіводоканалу» ліквідовують витоки біля будинків №7 на вулиці Милятинській, №8 на вулиці Лазаренка й №№9-12 на вулиці Вулецькій.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 279