Львів’янка Юлія Ткач-Остапчук перемогла на чемпіонаті світу з боротьби у ваговій категорії до 63 кг

19:10 12 вересня 2014 р.

Наша землячка здолала в п’ятницю у фінальному поєдинку Єлену Пірожкову зі США.

У п'ятницю, 12 вересня,  на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби в столиці Узбекистану, в Ташкенті, розіграли останній комплект медалей жінки. У ваговій категорії до 63 кг стала чемпіонкою світу українка Юлія Ткач-Остапчук зі Львова, здобувши перемогу фінальному поєдинку над Єлєной Пірожковой зі США (4:2).

На шляху до найвищої сходинки п'єдесталу пошани українка стартувала перемогою в 1/8 фіналу над росіянкою Валєрією Лазінською (2:2 по останній дії), в чвертьфіналі впевнено розібралася з Егор Папавасілеу з Греції (10:0), а в півфіналі взяла гору над шведкою Катаріною Йоханссон (7:1). Про це повідомляє сьогодні, 12 вересня, «sportonline.ua».