«Карпати» (Львів) – «Динамо» (Київ) – 0:1 (відео)

21:45 24 травня 2015 р.

Фото до новини

Господарі стадіону «Україна» поступилися й у своєму останньому домашньому матчі.

Прем’єр-ліга України 2014/2015. Матч 25-го туру. 24 травня. Львів. Стадіон «Україна».

«Карпати» (Львів) – «Динамо» (Київ) – 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 – Кравець (57).

Арбітр – Олександр Дердо (Іллічівськ, Одеська обл.). Асистенти арбітра: Ярослав Трехліб (Дніпропетровськ), Максим Чертоляс (Херсон).

«Карпати»: 23. Мисак, 26. Новотрясов, 92. Чачуа, 94. Мірошниченко, 9. Кожанов, 16. Худоб’як, 17. Голодюк, 32. Пластун, 48. Кльоц, 8. Костевич, 35. Швед

Запасні: 27. Страшкевич, 86. Кравець, 10. Карноза, 20. Даушвілі, 14. Сергійчук, 76. Гуцуляк, 98. Мозиль

Головний тренер: Ігор Йовічевич

«Динамо»: 23. Рибка, 2. Даніло Сілва, 5. Антунеш, 6. Драгович, 4. Велозу, 19. Гармаш, 29. Буяльський, 20. Гусєв, 10. Ярмоленко, 7. Ленс, 22. Кравець

Запасні: 1. Шовковський, 34. Хачеріді, 30. Бетао, 14. Михайличенко, 17. Рибалка, 90. Беланда, 37. Андрієвський

Головний тренер: Сергій Ребров.

Таку статистику сьогоднішнього матчу у Львові навели в прес-службі (інформаційному центрі) ФК «Карпати». Натомість в інформаційній агенції УНІАН розповіли в неділю:

«У Львові завершився матч передостаннього 25-го туру української футбольної Прем'єр-ліги, в якому «Карпати» приймали на своєму полі київське «Динамо» і програли з рахунком 0:1. Доля матчу була вирішена на початку другого тайму.

Гра у Львові вийшла видовищною і насиченою, з численними моментами біля воріт обох команд. І якщо в першому таймі господарі зуміли на рівних змагатися з новоспеченими чемпіонами України, то на початку другого тайму все-таки пропустили гол.

На 58-й хвилині гол забив Артем Кравець. Його партнер по команді Андрій Ярмоленко справа увірвався в штрафну, віддав пас – захисник «Карпат» перехопив, але вибив точно на Кравця. Той просунувся трохи вперед і з лівої ноги пробив низом під ближню штангу – 1:0.

В інших матчах сьогоднішнього дня харківський «Металіст» обіграв маріупольський «Іллічівець» з рахунком 3:1, полтавська «Ворскла» виграла у одеського «Чорноморця» з рахунком 2:0, а запорізький «Металург» програв луганській «Зорі» – 0:1.

Таким чином, у «Динамо» залишився «0» у графі поразок і команда збільшила відрив від йдучого на 2-му місці «Шахтаря» до 10 очок. «Карпати», незважаючи на невдачу, зберегли прописку в Прем'єр-лізі на наступний сезон. УПЛ покине потерпілий сьогодні поразку «Іллічівець».

Про це повідомили сьогодні, 24 травня, на сайті інформаційноій агенції УНІАН.