Єднак і Гопко закликають Луценка забрати сокиру з рук Синютки

14:09 11 серпня 2017 р.

  • 0
  • 1197


Відео:

Позафракційні народні депутати Остап Єднак і Ганна Гопко звернулися в Генеральну прокуратуру і Держекоінспекцію про включення 15 га рекреаційного лісу у Львові, який заплановано вирубати під забудову, до земель Державного лісового фонду.

 

Сьогодні, 11 серпня, секретар Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Остап Єднак і голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко офіційно звернулися до Генерального прокурора Юрія Луценка щодо перевірки законності розпорядження голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки №667/0/5-17 від 27 липня 2017 року про дозвіл для індивідуального дачного будівництва на 15 гектарах лісу вздовж вулиці Замарстинівської під Львовом. 

 

Народні депутати вважають, що голова ЛОДА перевищив свої повноваження і розпорядився землею, що належить не державній, а комунальній власності. А спільною власністю територіальних громад у цьому випадку може розпоряджатися лише Львівська обласна рада.  Таким чином, на переконання депутатів, розпорядження Олега Синютки має ознаки злочину, передбаченого статтею 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем.

 

Народні депутати Остап Єднак і Ганна Гопко просять Генерального прокурора Юрія Луценка у випадку виявлення ознак порушень законодавства звернутися до суду з метою скасування цього розпорядження голови ЛОДА і притягнення його до кримінальної відповідальності.

 

У другому сьогоднішньому зверненні до виконувача обов'язків голови Державної екологічної інспекції України Ігоря Яковлєва народні депутати Остап Єднак і Ганна Гопко просять керівника Держекоінспекції видати припис про анулювання розпорядження №667/0/5-17 голови ЛОДА. 

 

У третьому депутатському зверненні – до голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина – Єднак і Гопко просять голову облради вжити заходів для належного управління комунальним майном, що є в управлінні Львівської обласної ради, і не допустити забудови зазначеної лісової ділянки. Народні депутати також закликають Олександра Ганущина ініціювати включення цієї ділянки до земель лісового фонду України.

 

Депутати Верховної Ради нагадують, що за статтею 4 Лісового кодексу до лісового фонду належать лісові ділянки, в тому числі захисні насадження лінійного типу, площею не менше 0,1 гектара.

 

За словами народних депутатів, вони запропонують своїм колегам у Верховній Раді підтримати ці звернення, щоб привернути належну увагу до проблеми захисту лісу. Нагадаємо, що аналогічна історія у Биківні під Києвом показує, що атака на ліс відбувається за однаковими спекуляційними схемами.

 

Як уже повідомляли ЗМІ, 31 липня військовий пенсіонер Іван Бондарєв звернувся з відкритим листом до голови ЛОДА Олега Синютки, в якому просив не вирубувати 15 га лісу у рекреаційній зоні Львова, де розпочинається Брюховицький ліс.

 

8 серпня, не одержавши ніякої відповіді від голови ЛОДА, Іван Бондарєв зареєстрував електронну петицію до Львівської обласної ради з проханням включити цей ліс до лісового фонду і зробити тут Львівський регіональний ландшафтний парк. Цю петицію вже підписали 185 громадян з тисячі необхідних для її обов'язкового розгляду депутатами Львівської обласної ради. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:24 16 серпня 2017 р.

Синоптики застерігають про високу пожежну небезпеку й грози у Львові

За прогнозом Львівського гідрометцентру, впродовж 17-19 серпня на території Львівської області й Львова місцями очікується висока пожежна небезпека четвертого класу й грози.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 426

Громадське Інтернет - ТБ

Допомогти проекту Прес-клуб ГІТ

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ "Львівська пошта" з одним табу від власників

Рубрика: Політика

Фіскальна децентралізація

Рубрика: Економіка

Бухгалтерсько-податковий калейдоскоп

Рубрика: Економіка

Юстиція про реформи і загрози

Рубрика: Ситуації і пригоди

Виборчі права переселенців

Рубрика: Політика

Всі відео розділу