Слідчий комітет РФ розшукує нардепа зі Львівщини

10:25 11 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 708


Фото: uapress.info

Народний депутат Володимир Парасюка оголошений у міжнародний розшук за наругу над державним прапором РФ.

У Слідчому комітеті Російської Федерації (СКР) заявили, що народного депутата України Володимира Парасюка заочно взято під варту та оголошено в міжнародний розшук. У своєму повідомленні СКР зазначає, що він причетний до нападу в березні 2016 року на генеральне консульство РФ у Львові й наруги над державним прапором РФ.

Крім того, слідство встановило, що в 2014 році на посольство Росії в Києві напали Володимир Романцов, Олексій Бакай та Володимир Назаренко. Як струджують у СКР, вони «брали активну участь в умисному псуванні майна російської дипмісії», а Назаренко також «брав участь в нарузі» над прапором РФ.

«На підставі зібраних слідством доказів, зокрема відеозаписів, отриманих із відкритих джерел, і результатів судових експертиз винесено постанови про притягнення зазначених осіб як звинувачених у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 360 Кримінального кодексу РФ (напад на установу, яка користується міжнародним захистом, вчинений із метою ускладнення міжнародних відносин)», – повідомляє СКР.

Назаренка й Парасюка також звинувачують у нарузі над російським прапором (стаття 329 Кримінального кодексу РФ). Зазначених осіб оголошено в міжнародний розшук, і за клопотанням слідства судом щодо них заочно обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту», – повідомляє також СКР.

СКР також зазначив, що українські правоохоронні органи тривалий час ведуть своє розслідування щодо вказаних фактах – і поки «нікого до кримінальної відповідальності не притягнуто».

«Попри те, що українська сторона фактично відмовила у виконанні запитів російського слідства про правову допомогу, Слідчий комітет продовжує активну роботу щодо встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності всіх осіб, які брали участь у зазначених нападах на російські зарубіжні установи (у 2014–2016 роках. – Ред.)», – повідомили також к СКР.

Про це поінформували сьогодні, 11 жовтня, в інтернет-виданні «Українська правда».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Головний медик України спростувала чутки про її відставку

Львівські рятувальники отримали тренувальний комплекс

Безвіз між Україною та ОАЕ набуде чинності 31 грудня

Гірники на Львівщині отримають ще одну партію саморятівників, – ЛОДА

Львівська ОДА оприлюднила перелік місць реалізації ялинок

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Домашнє насильство

Рубрика: Кримінал

Як відкривати небо: досвід Львова, Грузії, Молдови

Рубрика: Економіка

Обласний і державний бюджети: прогнози на 2018-й рік

Рубрика: Політика

Як правоохоронці визискують аграріїв

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-24-2017. Генеральне річне прибирання

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу