Принц Ліхтенштейна вперше завітав до Львова

10:20 7 червня 2018 р.

  • 0
  • 1140


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 7 червня, відбулась зустріч міського голови Львова зі спадкоємним принцом Князівства Ліхтенштейн.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Під час зустрічі Андрій Садовий, зокрема, наголосив на важливості звернення з боку Принца Ліхтенштейну до керівництва країни-агресора щодо звільнення Олега Сенцова та інших українських політичних в’язнів. Спадковий принц Ліхтенштейна Алоїз відвідує Львів разом зі спадковою принцесою Ліхтенштейнською Софією.

«Андрій Садовий звернув увагу Високого гостя на банер, який розміщений на фасаді Ратуші, у підтримку Олега Сенцова та українських політичних в’язнів. Під час зустрічі мер Львова коротко розповів принцу Ліхтенштейну про великі культурні проекти, які відбуваються у Львові, зокрема, про «LvivMozArt та Леополіс Джаз», – поінформували також у міськраді.

«Міський голова передав принцу листа з проханням зробити офіційне звернення до керівництва Росії щодо звільнення Олега Сенцова та ще майже 60 українських політичних в’язнів. Андрій Садовий розповів принцу про масові акції підтримки українських політичних в’язнів «#FreeSentsov», – розповіли також у міськраді.

Спадкоємний принц Князівства Ліхтенштейн Алоїз фон Ліхтенштейн зазначив: «Ми вперше у Львові. Шкода, що є так мало часу на відвідини. Трішки пізніше маємо ще візит до місцевого сиротинця. Упродовж останніх років ми підтримували цей гуманітарний проект, а також інші проекти, пов’язані із зоною АТО».

«Окрім того, спадкоємний принц зробив запис у Книзі почесних гостей міста: «Від імені нашої делегації, ми хотіли б подякувати вам за цей пам’ятний час, який ми мали змогу провести у чарівному місті Львові».

«Алоїз фон Ліхтенштейн також оглянув місто з балкону кабінету міського голови. Андрій Садовий подарував високому гостю сувенірні подарунки на згадку про Львів Натомість принц зробив міському голові подарунок із мистецької колекції своєї сім’ї», – поінформували також у міськраді.

«Візит спадкоємного принца Князівства Ліхтенштейн в Україну, зокрема – в  Київ та Львів – є першим візитом високого представника Ліхтенштейну з часу встановлення дипломатичних відносин між обома державами. У Львів Алоїз фон Ліхтенштейн прибув в середу ввечері з Києва. В рамках візиту до Львова, відбулася його зустрічі з керівництвом міста та області й заплановані екскурсія містом, відвідування «Будинку вчених» та візит до родинного дому «Покрова», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Грабіжники в масках вдерлися в квартиру львів’янки

У прикордонних чергах на Львівщині – 522 автомобілі

Депутати ЛМР не подолали вето міського голови Львова щодо Цитаделі

Тренери ФК «Львів» переглянули в спарингу вісьмох потенційних новачків

На Львівщині розпочався «Форум місцевого розвитку»

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Книга "Страсті Христові" про художника Василя Курилика

Рубрика: Культура

Кого підтримає Кремль на виборах-2019

Рубрика: Політика

«Міс Львів-2018» : 14 конкурсанток-фіналісток

Рубрика: Культура

Як смітник стає полігоном: співпраця ОМС і приватного інвестора

Рубрика: Економіка

Бухгалтерська правда-6-2018: імпорт товару і послуги

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу