Пластуни присягатимуть у Львові 14 квітня

17:00 11 квітня 2018 р.

  • 0
  • 570


Фото: city-adm.lviv.ua

У суботу, 14 квітня, о 10.30 на площі святого Юра, перед пам’ятником Іванові Франку й на вулицях Коперника, Шептицьких та Кубанській розпочнеться «Новацький день першої пластової присяги».

Про це повідомили сьогодні, 11 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Організаторами заходу є «Станиця Львів Пласту Національної Скаутської організації України» спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради. На проведення заходу з міського бюджету Львова спрямован6офінансову підтримку в сумі 14 800 гривень».

Голова Львівського осередку Пласту Матвій Дух зазначив: «Цього року наймолодші та старші пластуни матимуть окрему програму святкувань протягом цілого дня, однак о 12.30 вони разом зберуться на площі біля пам'ятника Іванові Франкові для спільного проведення урочистих церемоній. Участь у святковій збірці візьмуть понад 1200 пластунів».

Більше інформації – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:24 20 квітня 2018 р.

Міського голову Львова не впустили на зустріч Президента й студентів

За словами речниці міського голови Львова Христини Процак, йому не дозволили пройти до актової зали Національного університету імені Івана Франка на зустріч його студентів із главою держави.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 3000