Міський голова Львова запевнив, що він проти сепаратистів

12:30 4 грудня 2017 р.

  • 0
  • 819


Фото: city-adm.lviv.ua

Андрій Садовий заявив: «Моя позиція чітка і однозначна – Донецька і частина Луганської області знаходяться в окупації».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 4 грудня, що міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з активістами, які протестували з приводу невизнаних «народних республік» на карті України, продемонстрованої на Львівському безпекового форумі. Зокрема, Андрій Садовий зазначив у розмові з активістами: «Я знаю, що ви прийшли і мали бажання зі мною поспілкуватися. Я розумію, що ви би хотіли трохи більше мати інформації про форум безпеки, який проводився у Львові впродовж останніх трьох днів. Хочу вас проінформувати, що за оцінкою аналітиків, це був один із найсерйозніших форумів за останні роки, який відбулася в Україні. Цей форум підтримали Фонд Зайделя, Фонд Маршала, також посольство Канади. Він відбувався в приміщенні Українського католицького університету. Співорганізаторами були Інститут «Просвіти» і Інститут міста. Львівська міська рада підтримує усі форуми, які відбуваються у місті Львові. Я також брав участь у цьому форму, я привітав усіх гостей». 

Міський голова також розповів: «Щоб ви розуміли, приблизно 70-80% – це були гості, які приїхали з-за кордону. Почесним гостем був Бен Ходжес – це є командувач сухопутними військами Америки в Європі. Тобто йому підпорядковані всі збройні війська Америки, які перебувають на території Європи, в тому числі ці хлопці, які тренують наших вояків. Також приїжджав екс-заступник міністра оборони США Майкл Карпентер. І були представники найвідоміших світових аналітичних центрів – ті люди, які готують доповіді прем’єрам, президентам. Дискусії там були дуже цікаві і корисні».

Андрій Садовий також повідомив: «Вас, напевно, збентежила карта, яка була під час першої панелі. Це є карта, яка була розміщена на європейському сайті, і вона була як ілюстрація до російської окупації територій по Європі. Там були показані окуповані території в Молдові, в Грузії, в тому числі в Україні. Було показано, що в окупації знаходиться Крим і в окупації знаходиться частинна Донецької і Луганської областей. Я переглянув цю статтю. Вона в принципі є об’єктивна».

Міський голова Львова також запевнив: «Моя позиція чітка і однозначна – Донецька і частина Луганської області знаходяться в окупації. Я думаю, що ми з вами тут є єдині. Просто біда в тому, що хтось попробував подати певну інформацію під певними акцентами, що є неправда. Треба завжди говорити прямо і відкрито. Ще раз наголошую – є чітка і тверда позиція міста, ви про неї знаєте, і вона є незмінна».

Андрій Садовий також стверджував: «Ми створили у Львові Центр допомоги учасникам бойових дій, аналогів в Україні нема. Такі допомоги та підтримка, яка є зі сторони громади міста Львова – це приклад для всієї України. Дай Бог, щоб держава хоча би половину робила того, що робить громада Львова. Це позиція всіх, чітка і принципова».

Міський голова Львова також розповів: «Багато кому не хотілось би, щоб в Україну приїжджали мудрі люди і тут отримували правдиву інформацію про те, що робиться в Україні. Війна триває. Це не АТО, це війна, це російська агресія. Наші території знаходяться в окупації, є терористичні організації, які називають себе «ДНР» і «ЛНР» – це терористи, з ними треба працювати по-іншому. Бо ці переговорні процеси, скільки вже років ведуться? Терористи, як правило, живуть один-два дні, в цивілізованому світі. У нас чомусь це затягується. Мій варіант простий – перемогти Росію треба, в першу чергу, економічно. Якщо рівень життя в Україні буде вищий, ніж у Росії, тоді вони самі всі втечуть. А для цього треба побороти корупцію».

Андрій Садовий також зазначив: «Я прекрасно розумію, що аналізують безпековий форум у Львові, будуть пробувати його очорнювати, бо багато кому це не подобається. Я, наприклад, маю сьогодні о 15.00 йти в СБУ, тому що викликають мене як свідка по цьому форуму. СБУ замість того, щоб займатись терористами, будуть спілкуватись. Хоча я в той час мав бути у «Львівській політехніці», бо приїжджає керівник ЮНЕСКО, який буде отримувати статус почесного професора в політехніці. Щоб нас ніхто не ділив, не сварив, ми – єдині і тверді. Є наша Україна, є наша земля, жодного сантиметра української землі нікому не віддамо».

Про це поінформували сьогодні, 4 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:22 20 лютого 2018 р.

Розбудова КПП на кордоні Україна-ЄС провалилася

Проект щодо модернізації шістьох українських КПП на східному кордоні ЄС був започаткований у 2014 році. Проект був спрямований на сприяння інтеграції української економіки з країнами своїх сусідів з ЄС шляхом побудови чи модернізації контрольних пунктів на кордонах з Польщею, Угорщиною, Словаччиною та Румунією.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 891

13:32 19 лютого 2018 р.

У президентському кріслі ліпший «дідько лисий», ніж стара скомпрометована еліта, – політолог

На наступних виборах Президента України у 2019 році потрібно вибрати нового політичного лідера, а не того, хто роками належить до так званої еліти. До такого кроку закликала сьогодні виборців політолог Антоніна Колодій, професор, доктор філософських наук, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори Президента-2019» у Львівському прес-клубі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 3315

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Медогляд водіїв на алкоголь і наркотики

Рубрика: Медицина

Маніпуляції перед виборами Президента

Рубрика: Політика

"Реформа" стоматології по-львівськи

Рубрика: Медицина

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Бухгалтерська правда-2-2018

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу