Львівська міськрада сховає за парканом недекомунізований монумент

16:20 10 квітня 2018 р.

  • 0
  • 558


Фото: Zaxid.net

У ЛМР запевнили: «Для уникнення аварійності «Монумент слави» обгородять».

Про це повідомили сьогодні, 10 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Виконавчий комітет ЛМР затвердив зміни до рішення «Про вжиття заходів з усунення аварійності «Монумента бойової слави радянських збройних сил» на вулиці Стрийській». Відповідно до прийнятих змін Галицька районна адміністрація здійснить обгородження Монументу з метою уникнення аварійності».

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко розповів: «До раніше прийнятого рішення виконавчого комітету щодо усунення аварійності Монументу Слави вносимо технічну правку, щоб районна адміністрація могла замовити потужнішу огорожу, бо є певні конструктиви, які треба витримати при проведенні демонтажних та протиаварійних робіт. При обстеженні виявили, що деяка частина покриття, яка є, потребує більш несучих конструкцій в тому, щоб можна було проводити такі роботи».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:24 20 квітня 2018 р.

Міського голову Львова не впустили на зустріч Президента й студентів

За словами речниці міського голови Львова Христини Процак, йому не дозволили пройти до актової зали Національного університету імені Івана Франка на зустріч його студентів із главою держави.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 3000