У Львові відкриють ще шість дитячих клубів, – ЛМР

21:28 11 квітня 2018 р.

  • 0
  • 483


Фото: Zaxid.net

У міськраді запевнили: «Цього року проведуть капітальні ремонти приміщень дитячих клубів та відкриють нові гуртки для короткого перебування дітей».

Про це повідомили сьогодні, 11 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Дитячі гуртки стають дедалі популярнішими серед львів’ян, адже серед гуртків кожна дитина може знайти для себе заняття за інтересами. А ще вони абсолютно безкоштовні та приймають нових «гуртківців» впродовж цілого року без конкурсних відборів».

Координатор дитячих клубів Львова від управління молоді та спорту ЛМР Діана Наорлевич розповіла: «Заняття в дитячих клубах – це не лише гурткова діяльність, а й спільні заходи: майстер-класи різних напрямків, міні-проекти, свята, ігри, любительські змагання, конкурси, а також – екскурсії містом, відвідини спортивних матчів, дитячих розважальних закладів».

Відтак, у міськраді запевнили: «Цього року капітальний ремонт приміщень дитячих клубів та проведення ремонтних робіт у дитячих клубах заплановано в будинках №3 на вулиці Святого Теодора, №12 та №18 на вулиці Огієнка, №10 на вулиці Корольова, №64 на вулиці Пасічній і №29 на вулиці Науковій на загальну суму 4 500 000 гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:45 19 квітня 2018 р.

У Львові з’явилася ще одна вулиця

Депутати Львівської міської ради присвоїли на пленарному засіданні сесії ЛМР назву «Академіка Григорія Доленка» безіменній вулиці, розташованій між вулицями Академіка Ярослава Підстригача, Тролейбусною, Науковою та Трускавецькою.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 456

15:48 19 квітня 2018 р.

На вулиці Личаківській у Львові буде музична школа, – ЛМР

19 квітня на сесії Львівської міської ради прийняли у власність територіальної громади Львова цілісного майнового комплексу військового містечка №85 на вулиці Личаківській, 105, де в розпочнуть проект будівництва музичної школи.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 411

12:30 19 квітня 2018 р.

Львівська міськрада взаємодіятиме з «Київстаром»

19 квітня на Весняному діловому форумі у Львові відбулось підписання меморандуму про взаємодіюЛМР, ПрАТ «Київстар» і Державного агентства з питань електронного урядування України у сфері впровадження послуги «MobileID».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 582