Виконком Львівської міськради спрямував на зарплату медикам 60 тисяч гривень

12:10 13 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 414

Виконавчий комітет ЛМР затвердив зміни до міського бюджету Львова на 2017 рік.

Про це повідомили сьогодні, 13 жовтня, у Львівській міськраді, де також конкретизували: «Згідно прийнятого рішення передбачено зміни до розподілу видатків та доходів міського бюджету Львова. Зокрема – спрямуваннякоштів районним адміністраціям на проведення благоустрою, поповнення статутного фонду ЛК «АТП №1».
Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук розповів: «Даним проектом рішення пропонується додатково передбачити видатки на суму 11,9 тисяч гривень для оформлення посвідчення договору-пожертви на квартиру пані Ользі Ільків за рахунок зменшення видатків передбачених на послуги фінансового аудиту. Також пропонуємо виділити 60 тисяч гривень управлінню охорони здоров’я для забезпечення оплати заробітної плати. Це буде перерозподіл коштів, за рахунок зменшення видатків на інші заходи».
Про це поінформували сьогодні, 13 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:48 20 жовтня 2017 р.

Медики шпиталізували уже 22 отруєних у Львові

За інформацією Державної установи «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на дев’яту годину ранку 20 жовтня за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я з гострою кишковою інфекцією звернулися 25 відвідувачів ресторану «Панська чарка».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 825