У Львові запрацює центр раннього втручання

10:45 17 квітня 2018 р.

  • 0
  • 513

У ЛМР запевнили: «Управління охорони здоров’я Львівської міської ради планує створити цього року в Сихівському районі центр раннього вручання для навчання батьків правильному догляду за дитиною, яка має затримки і вади розвитку».

Про це повідомили сьогодні, 17 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб розповів: «Це новий тип медичної установи, який передбачає раннє втручання в сім’ю, в якій є дитина, віком від народження до чотирьох років, яка народилася з вродженими вадами або з високим ризиком розвитку ускладнень. Це є у світі, є в Європі, а в Україні тільки починає розвиватися. Такі підрозділи раннього втручання створюються для того, щоб навчити батьків з раннього віку працювати з такими дітьми, правильно доглядати і виробляти в дитини навики, щоб вона потім могла інтегруватися в суспільство і не відчувала себе обмеженою. Таким аналогом є центр «Джерело», який також займається раннім втручанням».

«Перший такий центр раннього втручання відкриють до кінця цього року у комунальній 4-тій міській поліклініці на проспекті Червоної Калини, 68. Такі ж центри згодом планують відкрити у ще двох закладах охорони здоров’я – в поліклінічному відділенні №2 на вулиці Мазепи, 25 та в 5-тій міській клінічній поліклініці на вулиці Виговського, 32», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:18 19 квітня 2018 р.

Медики безплатно обстежуватимуть серця львів’ян

У міськраді запевнили, що 21-22 квітня львів’яни зможуть пройти безкоштовну ехокардіографію (УЗД серця) у фахівців Школи штудерної ультразвукової діагностики на вулиці Єрошенка, 14.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 552

20:10 19 квітня 2018 р.

У Львівській міськраді передбачили 18,5 млн. гривень стоматологічної допомоги

Депутати Львівської міської ради внесли під час сесії ЛМР зміни до її ухвали №2136 «Про затвердження Міської програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення Львова на 2017-2018 роки» від 29 червня 2017 року.

Рубрика: Медицина

  • 1
  • 603

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мемуари Лариси Крушельницької

Рубрика: Історія

Забудова на Свидівці спричинить екологічну катастрофу в регіоні

Рубрика: Кримінал

"Комісійні домовленості" у призначеннях гендиректорів медзакладів?

Рубрика: Політика

Створення Громадського руху інформаційного захисту

Рубрика: Політика

Безпека журналістів

Рубрика: Політика

Всі відео розділу