Поліціянти затримали у Львові доцента університету

17:40 12 січня 2018 р.

  • 0
  • 969


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook»

Правоохоронці викрили викладача вищого навчального закладу у систематичному одержанні неправомірної вигоди.

Про це повідомили сьогодні, 12 січня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також конкретизували: «Працівники управління захисту економіки у Львівській області спільно із слідчими Галицького відділу поліції та за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №1 задокументували схему систематичного одержання неправомірних вигод доцентом одного з львівських університетів. Викладач вимагав 370 доларів від студента університету за сприяння у підготовці та захисті дипломної роботи, а також в успішному складанні іспиту».

«Правоохоронці затримали хабарника 11 січня у власному кабінеті під час отримання обумовленої суми неправомірної вигоди. Під час санкціонованого обшуку у робочому кабінеті доцента поліцейські виявили та вилучили ще 21 тисячу гривень та 600 доларів, а також списки студентів з відмітками про кількість отриманих від них коштів за успішну здачу іспитів», – поінформували також у прес-службі Львівського обласного управління поліції та опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:41 23 січня 2018 р.

Проти Володимира Зуба відкрито кримінальне провадження, – Бурій

За фактом побиття начмеда Третьої комунальної стоматологічної поліклініки Ірини Шишковської Залізничний відділ поліції міста Львова 18 січня 2018 року відкрив кримінальне провадження за номером 12018140060000194 проти начальника міського управління охорони здоров’я Володимира Зуба.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 84