Фіскали вилучили на Львівщині товарів на 4,4 млн. гривень

18:25 13 березня 2018 р.

  • 0
  • 732


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Працівники податкової міліції провели в рамках операцій «Рубіж-2017» та «Акциз-2018» слідчі дії з протидії переміщенню для комерційних цілей до України штучно подрібнених партій товару, без належного митного оформлення і сплати митних платежів та податків (так звана схема «піджаків» чи «човників»).

Про це повідомили сьогодні, 13 березня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Обшуки відбулись протягом січня-березня 2018 року у Львові, Пустомитівському і Дрогобицькому районах Львівської області. В ході обшуків виявлено накопичення великих товарних партій продукції іноземного виробництва не сертифікованої в Україні, в тому числі побутова техніка, побутова хімія, предмети гігієни, продукти харчування, алкогольні напої».

«За наявною інформацією, реалізація товарів в Україні здійснювалась через магазини і ринки Львова, а також з використанням мережі Інтернет. Загальна орієнтовна вартість виявлених у січні-березні не сертифікованих товарів іноземного виробництва понад 4,4 млн. гривень Тривають невідкладні слідчі дії щодо встановлення кола осіб, задіяних у схемі ввезення імпортних товарів без сплати податків і митних платежів», – поінформували також на сторінці Головного управління ДФС у Львівській області в інтернет-мережі «Facebook» також опублікували фотосвідчення.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 23 березня 2018 р.

Суд оштрафував депутата Львівської міськради

Галицький районний суд Львова визнав одного з депутатів Львівської міської ради винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Рубрика: Закон

  • 0
  • 222

11:18 23 березня 2018 р.

Львів’янин сяде на лаву підсудних за продаж чужої квартири

Працівники Франківського відділу поліції у Львові скерували до суду кримінальне провадження стосовно 35-річного львів’янина, який завдав громаді міста збитків на загальну суму близько 1,5 млн. гривень.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 252