Виконком ЛМР ухвалив рішення щодо меморіалу Героям Небесної сотні у Львові

14:15 23 лютого 2018 р.

  • 0
  • 1017


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 23 лютого, на засіданні виконкому Львівської міськради ухвалили рішення «Про погодження спорудження пам’ятника-меморіалу героям «Небесної сотні» на вулиці Кривоноса та затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на облаштування ЛКП «Зелений Львів» громадського простору з вшанування памʼяті героїв «Небесної сотні» на вулиці Кривоноса».

Про це повідомили сьогодні, 23 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління архітектури й урбаністики Львівської міськради Юліан Чаплінський зазначив: «Закінчено процедуру надання землі ЛКП «Зелений Львів». У ЛКП «Зелений Львів» є кошти в сумі 500 тисяч гривень на початок цих робіт. Також є попередня домовленість про виділення коштів в сумі 15 мільйонів гривень. Це рішення дає нам можливість освоювати ті гроші, які спрямованіЛКП «Зелений Львів» на будівництво меморіалу».

Юліан Чаплінський також запевнив: «Роботи по меморіалу рухаються континуально від того конкурсу, який ми оголошували. Історія є доволі довга, оскільки перший конкурс було провалено через малу кількість робіт і їх низьку якість. Другий конкурс був успішний, переможці далі рухаються у сторону реалізації цього проекту».

Начальник управління архітектури й урбаністики ЛМР також поінформував: «З приводу того, що ми маємо масу бюрократичних перепон, ми були повинні зробити як містобудівну документацію і погодити її на сесії міськради, так і земельну документацію. Земля є відведена з двох боків вулиці Кривоноса на ЛКП «Зелений Львів», яке буде розпорядником коштів».

Юліан Чаплінський також розповів: « Цей об’єкт меморіалу складається з двох частин: площі з стелою на верхній терасі та з мосту. Власне сьогодні, закінчуючи формальну сторону, маючи погоджену земельну документацію і детальний план території, виконком мав право надати містобудівні умови й обмеження, а також дозвіл на порушення благоустрою».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:00 18 березня 2018 р.

На межі Львівщини й Закарпаття вшанували полеглих січовиків

У неділю, 18 березня, на Верецькому перевалі у селі Климець у Сколівському районі Львівської області відбулися урочистості, приурочені до 79-річчя проголошення незалежності Карпатської України та розстрілу карпатських січовиків, які її захищали.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 516

16:00 16 березня 2018 р.

На перевалі між Львівщиною й Закарпаттям вшанують полеглих січовиків

У неділю, 18 березня, на Верецькому перевалі в селі Климець у Сколівському району відбудуться заходи, приурочені до 79-річчя проголошення незалежності Карпатської України та розстрілу карпатських січовиків, які її захищали.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 651

Останні новини

Патрульні зупинили у Львові за вісім днів 35 п’яних водіїв

В​ождь апачів-мескалеро Віннету​ - у Львові (відеотрансляція)

Волонтери й капелани проведуть у Львові Хресну дорогу «Роздуми дитини»

745 автомобілів застрягли в прикордонні на Львівщині

У Львівському Будинку вчених буде благодійний бал

Всі новини

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Кролик Петрик від Беатрікс Поттер і Sony Pictures

Рубрика: Культура

Як медіа розпізнати фейкову соціологію у виборчий період

Рубрика: Політика

Чому на Львівщині немає розвитку?

Рубрика: Політика

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Ірина Білик у Львові: конфлікт з праворадикалами

Рубрика: Культура

Всі відео розділу