Родичі лицарів «Хреста Бойової Заслуги» на Львівщині отримали їхні нагороди

10:45 6 листопада 2017 р.

  • 0
  • 813


Фото: loda.gov.ua

У неділю,5 листопада, в Яворові відбулися урочистості з нагоди 100-річчя від Дня народження Ярослава Гамели (Бриля) – хорунжого УПА.

Про це повідомили сьогодні, 6 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли, що родичі лицарів «Хреста Бойової Заслуги» на Львівщині отримали їхні нагороди. Зокрема «Хрест Бойової Заслуги» хорунжого УПА Ярослава Гамели (Бриля) отримав його небіж Юрій Гамела, старшого вістуна УПА Романа Діжака (псевдо – «Даниленко» та «Кармелюк») – його небіж Зиновій Діжак, командира військово-польової жандармерії куреня УПА Івана Дусика (псевдо – «Марцигель») – його небога Ольга Василиха, керівника Львівського окружного проводу ОУН Володимира Кунанця (псевдо – «Інгул») – його близький родич Іван Сварник. Окрім того, пам’ятною відзнакою з нагоди 75-ти річчя створення УПА посмертно нагородили Петра Вушка. Пам’ятною відзнакою з нагоди 75-ти річчя створення УПА також нагородили Олексія Момрика, Іллю Кузьмича, Пелагію Боднар, Пелагію Міщук та Юрія Ціпивка.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:00 15 лютого 2018 р.

Львів’яни поклали квіти на могили полеглих воїнів

У четвер, 15 лютого, у Львові відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Рубрика: Історія

  • 0
  • 396

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Сміттєпереробний комплекс на Пластовій

Рубрика: Економіка

Маніпуляції перед виборами Президента

Рубрика: Політика

"Реформа" стоматології по-львівськи

Рубрика: Медицина

Ігор Маїк: Виставка-2018

Рубрика: Культура

Бухгалтерська правда-2-2018

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу