Львівська обласна філармонія

  • 0
  • 2443
Дата: 16:51 14 жовтня 2013 р.
Місце проведення: вул. Чайковського, 7.
Сайт події: http://www.philharmonia.lviv.ua/
Вартість квитків: від 30 до 80 грн
Придбати квиток

Першим офіційним концертним сезоном Львівської філармонії вважається 1902-1903 рр. Концертний зал Скарбківського театру мав понад 1200 місць. З 1962 р. Львівська обласна філармонія офіційно «прописана» за адресою вул. Чайковського, 7, в чудовому сецесійному будинку, який було збудовано 1907 року для Музичного товариства Галичини. Саме у Львівській філармонії вперше для львів’ян прозвучали визначні твори світової класики – «Німецький реквієм» Й. Брамса та «Реквієм» Дж. Верді, Симфонія № 3 «Каддіш» Л. Бернстайна, «Карміна Бурана» К. Орфа, «Месія» Г. Ф. Генделя та 9-та Симфонія Л. ван Бетховена. Впродовж останніх років на сцені філармонії успішно реалізуються масштабні тематичні програми – всі симфонії Й. Брамса, Ф. Шуберта, В. А. Моцарта, Л. ван Бетховена, симфонічні твори Р. Штрауса, Г. Малєра, Д. Шостаковича.

ПРОГРАМА НА ГРУДЕНЬ-СІЧЕНЬ

Святий Миколай у Львові

Понеділок, 16 Грудня, 2013 - 15:00, 17:00

Напередодні дня здійснення дитячих мрій свята Святого Миколая на сцені Львівської філармонії, 16 грудня, відбудеться музично – поетична феєрія «Святий Миколай у Львові».Солісти Львівської філармонії створять чарівну казкову атмосферу, у якій діти побачать, які у світі є чудеса. Автором пісні «Святий Миколай у Львові» - є львівський композитор – Роман Цись, автором тексту є відомий своїми гарними віршами,які чудово лягають на музику – Микола Петренко. У цьому дійстві беруть участь: Ніна Карпінець, Ольга Фенюк, Ірена Грех, Віталіна Городнича, Наталія Грановська, Ірина Стефанко, Назар Тацишин, Володимир Пономаренко. Також цікавою для дітей буде програма фокусниці Оксани Кузіної. Казка триває близько 60 хв.

Ювілейний тур Сергія Бабкіна

Вівторок, 17 Грудня, 2013 - 19:00

Співак представить нову програму «В десятку», що складатиметься з кращих композицій за останні 10 років. Загальна тривалість виступу 2-2,5 години. У планах – виконання нових пісень з альбому «Сергеевна», що побачив світ цьогоріч.

Музикант, актор, автор і виконавець власних пісень, у минулому – учасник гурту «5'nizza» та проекту «Брюссель» Святослава Вакарчука. «Тим хто чув його пісні, але ніколи не був на концертах, ми хочемо рішуче скажемо - Бабкіна треба бачити! Слухати серцем, чути очима. Його індивідуальний стиль, співаючих акторів 20 століття органічно живе в сучасній музиці. Побувавши хоч раз на його концерті, ви самі собі скажете, що він такий один, і що це було щось. Глибоко й просто одночасно», - кажуть організатори.

Вечір музики Бетховена

Середа, 18 Грудня, 2013 - 19:00

Для шанувальників класичної музики виконавці підготували програму з творів Людвіга ван Бетховена. Зокрема, у програмі концерту прозвучить увертюра з героїко-алегоричного балету «Творіння Прометея», що виконується як самостійна концертна п'єса; Концерт для фортепіано з оркестром № 2 та Симфонія № 6 "Пасторальна". Солісткою концерту виступить лауреат міжнародного конкурсу у Вільнюсі та відзнаки міжнародного конкурсу у польському місті Санок Меланія Вільшанецька. Концерт стане даниною передовсім яскравому композитору, котрий підкорив сцени цілого світу.

Вечір австрійської класики

Четвер, 19 Грудня, 2013 - 19:00

Академічний молодіжний симфонічний оркестр «INSO-Львів» під керівництвом німецького диригента Георга Майса виконає два знамениті твори Вольфганга Амадея Моцарта: Увертюру до опери «Чарівна флейта», яка показує характер людей, їхні взаємовідносини та прагнення, а також Симфонію № 35, яку музикознавці найменували «Великою серенадою». А на завершення вечора у виконанні німецької піаністки Мяо Гуан (Miao Huang) прозвучить один із найвідоміших творів Людвіга ван Бетховена – Концерт для фортепіано з оркестром № 4.

Різдвяний музичний дарунок

П'ятниця, 20 Грудня, 2013 - 19:00

Вечір наповнює всіх одним святочним настроєм, переносить у величний час народження Христа, і несе позитивну енергетику. Львів’яни отримають традиційний «Різдвяний музичний дарунок» від Львівського камерного оркестру «Академія». У різдвяній програмі колективу будуть представлені шедеври духовної музики та світової класики. Родзинкою концерту стануть прем’єрні твори, які будуть вперше виконані у Львові. Розпочнеться вечір духовними роздумами сучасних композиторів, а завершиться колядами в їх опрацюваннях. 

Wiener Johann Strauß Konzert – Gala

Субота, 21 Грудня, 2013 - 19:00

Неділя, 22 Грудня, 2013 - 19:00

Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker під керівництвом австрійського диригента та композитора Маттіаса Кендлінгера виконає популярні твори короля віденського вальсу Йоганна Штрауса. Відчуйте магічну атмосферу передноворічного свята через барвисту, невимушену, чарівну музику!

Ой, хто-хто Миколая любить

Понеділок, 23 Грудня, 2013 - 15:00, 17:00

Зразковий театр української пісні «Джерельце» представляє казкову виставу для дітей та дорослих «Ой, хто-хто Миколая любить». Зачаровані глядачі побувають одразу в трьох світах, небесному раї, страшному пеклі з ковзанами та киплячою смолою, будуть спокушені справжньою чортячою дискотекою, нарешті за допомогою світлих сил повернуться на землю, щоби разом з усіма людьми в радості і мирі зустріти Великого Святого і отримати подарунки.

Вечір інструментальних концертів

Середа, 25 Грудня, 2013 - 19:00

Мелодії новорічного настрою

Неділя, 29 Грудня, 2013 - 18:00

Перлини класичної музики Вольфганга Амадея Моцарта, Джузеппе Верді, Джоаккіно Антоніо Россіні, Джакомо Пуччіні, Луїджі Ардіті, Миколи Лисенка, Імре Кальмана, Франца Легара створять атмосферу справжньої новорічної феєрії добра, любові, краси. У концерті беруть участь солістка Львівської філармонії Ольга Фенюк, солісти Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької Роман Ковальчук і Петро Радейко та Академічний інструментальний ансамбль «Високий замок».

Різдвяний вечір у стилі бароко

П'ятниця, 3 Січня, 2014 - 18:00

На крилах Різдва

Субота, 4 Січня, 2014 - 15:00, 17:00

У концерті «На крилах Різдва» беруть участь солістка Львівської філармонії Оксана Ковальова, Зразковий хореографічний ансамбль «Сонечко», керівником якого є заслужений працівник культури України Марія Горностай, ведуча Інна Павлюк, артистка оригінального жанру Оксана Кузіна, бальна пара Мар’яна Трубич та Руслан Юрин, а також багато маленьких учасників аматорів-виконавців. Концерт складатиметься з колядок, новорічних пісень та танців. Автор ідеї Оксана Ковальова, яка разом із Інною Павлюк є сценаристом концерту. Цікавим для дітей буде концерт ще й тим, що всі діти у залі будуть задіяні у дійстві як повноправні учасники. Разом із виконавцями вони колядуватимуть, танцюватимуть, веселитимуться та мандруватимуть у пошуках української казки.

Королева карнавалу

П'ятниця, 10 Січня, 2014 - 19:00

Субота, 11 Січня, 2014 - 18:00

У часі Новорічних свят на львів’ян чекає справжнє резонансне дійство – солісти Львівської філармонії презентують прем’єру – мюзикл-сатиру «Королева карнавалу» відомих українських авторів, пісні яких стали шедеврами української естради, композитора Ігоря Поклада та сценариста Олександра Вратарьова. Мюзикл – це симбіоз естради, джазу та року у поєднанні з гумором та іронічним поглядом на сучасний шоу-бізнес та справжній талант. На сцені філармонії під музичний супровід групи «19-клас» розгорнеться дійство, яке перенесе глядача на площу Ринок. Справжній антураж танцювальними номерами створить театр-кабаре «Леополіс», а казкове диво покаже вже покаже вже відома відвідувачам філармонії фокусниця Ніколь. Автор ідеї втілення мюзиклу на сцені філармонії Наталія Грановська. Режисер-постановник Любов Фітьо. Мюзикл стане чудовою нагодою для приємного відпочинку всієї родини. Програма триватиме близько 1 год. 30 хв. 

Різдвяне дійство

Вівторок, 14 Січня, 2014 - 18:00

Колядки, щедрівки, віншування українських композиторів Миколи Лисенка, Мирослава Скорика, Віктора Камінського, Володимира Павенського, Мирона Дацка, Олександра Яківчука, Миколи Лентовича, Олександра Кошиця. А справжнім святом стане «Різдвяне дійство» на сл. Ліни Костенко для хору, солістів та симфонічного оркестру Юрія Алжнєва.

 

Коментарі(0)

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Як захищатиме споживачів фінпослуг фінансовий омбудсмен

Рубрика: Економіка

"Українська пісня" у Львові

Рубрика: Культура

Відділення гемодіалізу у Шпиталі імені Митрополита Шептицького

Рубрика: Медицина

Три сценарії виборів Президента-2019

Рубрика: Політика

Виставка Василя Бажая

Рубрика: Культура

Всі відео розділу