Флейта для ІТ-студентів Львівської політехніки

13:28 3 вересня 2013 р.

  • 0
  • 2393

Під час відкриття лабораторії НУ "Львівська політехніка"
Фото: Прес-служба НУ "Львівська політехніка"

Напередодні нового навчального року у Національному університеті “Львівська політехніка” з'явилася  нова сучасна лабораторія програмування для вбудованих і мобільних платформ. Сталася ця подія на кафедрі програмного забезпечення Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій завдяки допомозі  Львівського кластера інформаційних технологій та бізнес-послуг, який   інвестував у цей    проект  майже 50 тисяч гривень. До її створення  долучилися компанії Arivo Solutions, Eleks, Itera Consulting, N-iX та SoftServe.
   
Під час урочистого відкриття лабораторії виступили проректор з науково-педагогічної роботи університету професор Дмитро Федасюк та директор Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій професор Микола Медиковський, котрі подякували представникам фірм за надане сучасне обладнання, з допомогою якого студенти набагато швидше освоюватимуть навчальну програму.
   
Виконавчий директор Львівського кластера інформаційних технологій та бізнес-послуг, випускник Львівської політехніки Степан Веселовський наголосив, що обладнання навчальної лабораторії комп’ютерами Apple Mac Mini дасть змогу студентам здобути знання і практичні навички з дисциплін “Програмування для мобільних платформ” та “Інженерія програмного забезпечення для вбудованих та мобільних систем”.
   
Йдеться, зокрема, про ознайомлення з особливостями програмування для мобільної платформи iOS на мові Objective-C в середовищі Xcode, розробкою та відлагодженням власних мобільних додатків для пристроїв iPhone та iPad, вивчення особливостей проектування, розробки і тестування програмного забезпечення для мобільної платформи iOS, а також сучасних бібліотек та інтерфейсів тощо.
   
Обладнання навчальної лабораторії платами FriendlyARM дасть змогу студентам здобути  знання і практичні навички в межах дисципліни “Інженерія програмного забезпечення  для вбудованих та мобільних систем”.
   
Родзинкою свята став виступ студентки-відмінниці  Інституту комп'ютерних наук та інформаційних технологій Христини Андрухів, котра... майстерно зіграла на флейті фрагмент композиції “Memory” британського композитора Ендрю Ллойда Веббера. Крім успішного навчання професії інженера-програміста (до речі, дівчина вже працює в одній із ІТ-компаній), вона одночасно навчається ще й у Львівській національній музичній академії імені М.В.Лисенка.

Про це повідомила прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”.

У Львові відкрито сучасну лабораторію програмування для вбудованих і мобільних платформ

Коментарі(0)

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вплив Донбасу на вибори Президента-2019

Рубрика: Політика

Новий проект рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

Рубрика: Економіка

Відділення гемодіалізу у Шпиталі імені Митрополита Шептицького

Рубрика: Медицина

Три сценарії виборів Президента-2019

Рубрика: Політика

Виставка Василя Бажая

Рубрика: Культура

Всі відео розділу