За чотирма розпорядженнями голови ЛОДА можуть вирубати хоч увесь Брюховицький ліс

13:25 7 вересня 2017 р.


Відео: Львівський прес-клуб

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка не відповів на запит Львівського прес-клубу про те, скільки гектарів землі буде передано під забудову 143-м учасникам АТО – правоохоронцям (працівникам поліції, СБУ, прокуратури тощо) на вулиці Замарстинівській за межею Львова.

Цей запит було надіслано 21 серпня 2017 року. А згідно зі Законом «Про доступ до публічної інформації» відповідь з ЛОДА мала надійти Львівському прес-клубу впродовж п’яти днів.

Зробити такий запит у Львівську  ОДА журналістів змусили чотири розпорядження Олега Синютки про надання лісової землі на виїзді зі Львова під забудову 143-м учасникам АТО-правоохоронцям (працівникіам поліції, СБУ, прокуратури і т.п. ).

У жодному з цих офіційних документів голова ЛОДА не зазначив площу території, яка піде під забудову. Це викликає побоювання про можливі маніпуляції з гектарами залісненої землі: під такі розпорядження можна вирубувати від 15 га лісу і до безмежності.
Наприклад у проектному плані забудови тут, який підготував у Львові ДІПМ «Містопроект», площа проектування становить уже 20,9 гектара.

Нагадаємо, розпорядженням №667 голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка намагається “узаконити” вирубування найближчого львівського лісу на виїзді зі Львова у напрямку до Брюховичів (Брюховицький ліс).

Цей ліс хочуть знищити для індивідуального дачного будівництва. За твердженнями громадських активістів, майже 80% пільговиків з цього списку Олега Синютки вже одержали земельні ділянки в інших місцях і грошові компенсації. Дуже ймовірно, що учасниками АТО прикриваються великі забудовники, які, змінивши цільове призначення землі, мають намір спорудити тут житловий мікрорайон із багатоповерхівок.

У розпорядженнях ЛОДА ліс фігурує як земля колишньої військової частини “на вулиці Замарстинівській за межами Львова”. Військову частину ще кілька десятків  років тому розформували, а звільнену територію розпорядженням Кабінету Міністрів України передали у комунальну, а не в державну власність.  Отже, цією землею від імені територіальної громади має розпоряджатися не ЛОДА, а Львівська обласна рада, наголошують правники.

Колишня радянська військова частина була захована в лісі, якому 60-100 років. А після її ліквідації ліс самовідновився також і на місці замаскованих колишніх військових об’єктів.

Зараз триває збір підписів під петицією проти знищення гектарів лісу у Львові. Вона  розміщена в загальноукраїнській Системі електронних петицій  і набрала вже 440 підписів. Коли під нею буде 1000 підписів, то згідно з законом Львівська обласна рада має розглянути петицію і прийняти рішення.

Численні сьогоднішні телефонні дзвінки на номер (032) 261 23 99 у підрозділ ЛОДА, який має приймати і готувати відповіді на запити громадян, закінчувалися штампованою відповіддю теелфона-факсу російською мовою: «Здравствуйте, в настоящее время  мы не можем вам ответить. Сейчас вы можете отправить факс. Чтобы оставить голосовое сообщение перезвоните позже».  Замість голосового повідомлення, мабуть, ліпше подати повний текст публічного запиту , на який  ГО «Львівський прес-клуб» чекає офіційної відповіді.

                                                                                 ЗАПИТ
                                                                      на публічну інформацію
 Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» просимо надати інформацію про таке:
 
1.Скільки гектарів землі передано із загальнодержавної власності до комунальної  власності на території колишнього військового містечка №230 у с. Голоски Малі Львівської області на виконання постанови Кабміну від 3 січня 1995 р. №3 "Про передачу майна військових містечок, що перебуває у загальнодержавній власності, до комунальної власності областей”?

2.Якими розпорядчими документами (коли і ким) зафіксована (облікована, погоджена) площа території колишнього військового містечка №230 у с. Голоски Малі Львівської області? Яка конкретно ця площа території колишнього військового містечка №230 у цих документах?

3.Якими розпорядчими документами (коли і ким) зафіксована (облікована, погоджена) площа лісу (зелених насаджень), що розташована між сусідніми територіями колишнього військового містечка №230 і колишньої військової частини №211? Яка конкретно ця площа зелених насаджень у актах обстежень?

4.Скільки гектарів землі за розпорядженням голови ЛОДА від 27 липня 2017 року №667/0/5-17 передано учасникам АТО "на отримання земельних ділянок за межами населеного пункту м. Львова на вул. Замарстинівській під індивідуальне дачне будівництво” - на території колишнього військового містечка №230 у с. Голоски Малі Львівської області? 

5.Для яких потреб і для кого передбачалося розробити детальний план території земельних ділянок, що розташовані за межами населеного пункту міста Львова по вул. Замарстинівська на території Львівської міської ради згідно з першим розпорядженням голови ЛОДА № 661/0/5-16 від 8 вересня 2017 року, в якому не було жодної згадки про учасників АТО?
 
Запитувану інформацію просимо надати у визначений законом строк на електронну адресу: pressclub@pressclub.lviv.ua 

    
 

dailylviv.com

Троє осіб напали на працівників ТЦК, одного з них затримали

Відправили на фронт браковані великокаліберні кулемети

Чим загрожує непокора працівникам поліції та ТЦК

Рятуємо з фронту, а в тилу - екоцид. На Львівщині вимагають зупинити вбивство тварин, яке благословили ЛОВА і два міністерства

Замість бомбосховища і каналізаційного колектора у Львові розбудовують розкішний проспект (відеотрансляція)

Сонячна погода зменшила споживання електроенергії в Україні

Українці повторно вдарили по нафтобазі аеродрому «Енгельс-2»

У Львові на смерть вчаділи двоє людей

На рф уражено низку оборонних підприємств - ЦПД

У Львові 17-річний студент з Кіровоградщини убив пенсіонерку

До рф втекла титулована українська веслувальниця-нацгвардійка

80 російських БПЛА атакували 11 областей України. Скільки «приземлила» ППО

Міністр оборони Німеччини Пісторіус прибув до Києва

Львівські прикордонники не дали вивезти з України 41 предмет, які можуть становити культурну цінність

Львівщина у жалобі за вісьмома полеглими Героями

Трамп зробив заяву про зустріч з воєнним злочинцем Путіним

Сокирники, комісійники і правничі. Хто контролюватиме посадовців у секторі оборони

Без світла низка вулиць у Львові

Перед Львівською облрадою буде платне паркування

До лікарень у країнах ЄС було перевезено близько 4 тисяч пацієнтів з України

Шахта у Покровську припинила видобуток коксівного вугілля через наступ рф

На Львівщині через сильний снігопад заблукали дві туристки з собаками

Пʼятеро військових претендують на посаду нового начальника Академії сухопутних військ імені Сагайдачного у Львові

Як у Львові розпиляли головну різдвяну ялинку (фото)

14 січня львів'янину Андрію Брюховичу віддадуть останні військові почесті

Аеропорт Львів вивчає можливість відкриття рейсів під час воєнного стану. Розроблено операційний документ евакуації пасажирів

Депутатів двох міських рад Львівщини затримали на отриманні ₴800 тис. «відкоту»

Німеччина передала Україні унікальну колісну гаубицю з дистанційним керуванням

Відтепер ДТП можна врегулювати без поліції. Умови

Контрабандні «ґачі» від Gucci виявили львівські митники

У ЛОВА повідомили, які перехрестя Львова найчистіші, а які - найзабрудненіші

На Львівщині затримали нетверезого водія, який їхав по зустрічній смузі на дорозі міжнародного значення

Ніч 14 січня цього тижня буде найхолоднішою на Львівщині

РФ вперше за 9 місяців зменшила кількість запущених шахедів

У Львові викрили запоріжця у підпалах авто військовослужбовців ЗСУ та поліції

У памʼять про полеглого воїна Ігоря Мілера на Львівщині відкрили меморіальну таблицю

На Львівщині збільшилась кількість хворих на грип та ГРВІ

Матір ймовірного вбивці Фаріон заявила, що сину дозволили спілкування телефоном

У небі рф зафіксовано три дальні бомбардувальники

У Львові розпочався суд у справі про вбивство Ірини Фаріон