Виконком ЛМР затвердив зміни до міського бюджету Львова

14:00 8 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили, що в п’ятницю, 8 вересня, її виконавчий комітет затвердив зміни до міського бюджету Львова на 2017 рік та затвердив зміни до переліку об’єктів, які у 2017 році будуть фінансуватися з бюджету розвитку міського бюджету.

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук повідомив сьогодні, 8 вересня: «Запропоновані зміни будуть розглянуті на сесії Львівської міської ради. Зокрема, пропонується спрямувати 40 тисяч гривень управлінню освіти на оплату послуг з ремонту; департаменту фінансової політики збільшити видатки на 80 тисяч гривень для доопрацювання Програми Єдиної інформаційної системи управління бюджетом; управлінню комунальної власності пропонується збільшити видатки на 170 тисяч гривень для сплати авансового внеску за подання заяви про примусове виконання судового рішення; управлінню адміністративних послуг, з метою забезпечення безперебійної роботи центрів надання адміністративних послуг, пропонується збільшити видатки на суму 591 тисячу гривень; департаменту адміністрація міського голови пропонується збільшити видатки на 50 тисяч гривень на Програму реалізації зовнішніх зв’язків; Інспекції держархбудконтролю пропонується збільшити видатки 654 тисяч гривень для оплати праці і нарахувань до кінця поточного року; департаменту житлового господарства та інфраструктури пропонується збільшити видатки на 18,7 тисячі гривень для оплати електроенергії та інше».

«За словами директора департаменту економічного розвитку ЛМР Ірини Кулинич,, також відбувся перерозподіл коштів згідно з пропозиціями головних розпорядників. Зокрема, передбачено виділити кошти для ЛКП «Львівавтодору», ЛКП «Львівелектротранс» та ЛК «АТП № 1» для оплати придбаних автобусів. Прийняті рішення будуть розглядатися на сесії Львівської міської ради 14 вересня», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу