Виконком ЛМР ухвалив рішення щодо безперебійного перевезення пасажирів

10:48 21 грудня 2017 р.

У міськраді запевнили: «Учора виконком ЛМР прийняв два рішення щодо забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів громадським транспортом – «Про забезпечення організації перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» і «Про забезпечення безперебійного надання послуг з перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами загального користування».

Керівник управління транспорту ЛМР Олег Партика повідомив також сьогодні, 21 грудня: «Щодо першого рішення. Було укладено тимчасові договори з перевізником «Успіх БМ» на п’ять маршрутів, а АТП 14630 – на 54 маршрут. Тимчасові договори закінчуються відповідно з «Успіх БМ» 22 січня, а з АТП 14630 – 5 січня. Відповідно ми це рішення швидше підготували, щоб можна було оперативно все зробити і підписати тимчасові договори».

Олег Партика також зазначив: «Наступне рішення по 20 маршрутах, які обслуговували до сьогоднішнього  для «Міра і К» і  АТП 14630 відповідно. Судом були договори визнані нечинними, тому ми уповноважили «АТП №1» укласти договори з перевізником на обслуговування цих маршрутів, оскільки судом заблоковані проведення конкурсу і вчинення будь-яких дій».
Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:02 16 вересня 2021 р.

Територію біля ставу Стосіка, яку обіцяли під громадські потреби, віддали під забудову. Хто проголосував

Депутати Львівської міської ради сьогодні, 16 вересня, дозволили передати у власність вісім земельних ділянок в 6-му Заозерному провулку в районі Під Голоском. Зробили це незважаючи на те, що цю територію обіцяли віддати під громадські потреби.

Рубрика: Ситуації

18:47 16 вересня 2021 р.

Вул. Стрийську закриють: три дні не курсуватимуть тролейбуси

Упродовж 17-19 вересня на вул. Стрийській замінюватимуть каналізаційний випуск будинку № 11. Відтак, з 07.00 год. 17 вересня і до 23.00 год. 19 вересня рух транспортних засобів на вул. Стрийській, 11 буде закрито.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу