У ЛМР запевнили, що бруківка у Львові обліковується

16:15 19 грудня 2017 р.


Фото: varianty.lviv.ua

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк стверджує, що під час проведення ремонту доріг бруківка, яка демонтується, обліковується і передається на зберігання у ШРП Галицького району.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк повідомили також сьогодні, 19 грудня: «Для того, щоб бруківка або мозаїка була передана комусь для виконання мощення доріг чи дворів, приймається рішення виконавчого комітету про погодження передачі бруківки чи мозаїки певному підприємству. Незалежно від того, хто проводить ремонт дороги, – комунальне підприємство чи приватна структура, яка виграла тендер, замовником робіт є або ЛКП «Львівавтодор», або районна адміністрація, або департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Відповідно замовник зобов’язаний обліковувати бруківку і передавати у встановленому порядку на зберігання».

Ірина Маруняк запевнила: «Коли ми проводимо ремонт доріг і демонтуємо мозаїку або бруківку, до прикладу, ЛКП «Львівавтодор», бо в основному вони проводять великі ремонтні роботи на дорогах із заміною інженерних мереж, облікують бруківку, яка демонтована, укладають угоду з ШРП і за договором зберігання передають бруківку в ШРП Галицького району».

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР також стверджує: «Станом на сьогоднішній день в ШРП Галицького району є на зберіганні бруківка і мозаїка. Бруківка є різного розміру: є 758 квадратних метрів більшої бруківки і 245 кубічних метрів бруківки меншого розміру. Крім того, у ШРП Галицького району є на зберіганні 1431 метрів мозаїки. Для того, щоб бруківка або мозаїка була далі комусь передана для використання для мощення доріг, дворів має бути прийняте відповідне рішення виконавчого комітету про погодження передачі бруківки чи мозаїки певному підприємству. Тоді оформлюється акт прийому-передачі. Виконавчий комітет неодноразово приймав рішення про передачу бруківки, зокрема цього року. Не залежно від кількості бруківки, яка передається, все фіксується і оформлюється, відповідно до процедури».

Про це повідомили сьогодні, 19 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

Як інформував «ЩЛ», з 30-ти вулиць у Львові щезла австрійська бруківка.

До теми

14:34 17 вересня 2021 р.

Концерт Океану Ельзи: у Львові закриють кілька вулиць і змінять рух транспорту

З нагоди 360-річчя Львівського національного університету ім. І. Франка гурт «Океан Ельзи» дасть безкоштовний концерт. Музиканти виступлять на спеціальній сцені перед головним корпусом університету 18 вересня. Через виступ будуть зміни в русі транспорту.

Рубрика: Ситуації

13:08 17 вересня 2021 р.

Члени дачного кооперативу Патріот-1 обурилися, що ЛМР побачила на їхніх ділянках Брюховицький ліс, і зірвали засідання виконкому

Члени «Української спілки учасників АТО» та дачного кооперативу «Патріот-1» зірвали засідання виконавчого комітету у п’ятницю, 17 вересня, і вимагали надати кооперативу додаткової ділянки 5,3 га у Брюховицькому лісі.

Рубрика: Ситуації

11:06 17 вересня 2021 р.

В Україні стартувала кампанія з висадки 1 млрд дерев, а у Львові хочуть зрубати 20 га лісу

У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев. За 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів. А на Львівщині, за три кілометри від інноваційного селекційно-насіннєвого центру, який учора урочисто відкрили в Брюховичах під Львовом, планують зрубати 20 га лісу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу