У Львові завершується громадське слухання проекту забудови

09:54 18 грудня 2017 р.


Фото: скріншот фрагменту на сторінці сайту прес-служби Львівської міськради

Пропозиції щодо детального плану території, обмеженої вулицями Кондратюка, Рудненською й Гніздовського та лініями електропередач у Львові можна подавати до 18 грудня 2017 року.

У Львівській міськраді повідомили, що громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану території, обмеженої Кондратюка, Рудненською й Гніздовського та лініями електропередач у Львові, яке розпочалося 23 листопада, триватиме до 18 грудня 2017 року. У проекті детального плану опрацьовано планувальне рішення щодо використання та забудови території орієнтовною площею 10,4 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 10 років.
Замовником містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІМП «Містопроект». Пропозиції можна подавати до 18 грудня 2017 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою на площі Ринок, 1.

dailylviv.com

До теми

15:32 21 вересня 2021 р.

На канікули підуть 90 зі 100 шкіл Львівщини у разі запровадження жовтого рівня епіднебезпеки

На Львівщині функціонують понад 1000 шкіл, з них лише трохи більше 10% зможуть продовжувати офлайн-навчання при запровадженні «жовтої» зони епіднебезпеки.

Рубрика: Ситуації

20:58 20 вересня 2021 р.

У 2023 році українців перепишуть по-новому

У 2023 році в Україні відбудеться офіційний перепис населення. Востаннє його проводили ще у 2001 році. Мінцифри наразі розробляє проект, завдяки якому процес відбудеться максимально технологічно.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу