У Львові відкрили ресурсний центр допомоги учасникам АТО й переселенцям

15:24 25 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: google.com.ua

На вулиці Меретина, 3/3 надаватимуть психологічні, психотерапевтичні та юридичні послуги.

«У четвер, 24 березня, у Львові відкрили ресурсний центр громадської організації «Справа Кольпінга в Україні» для допомоги внутрішньо переміщеним особам та учасникам (членам родин) антитерористичної операції», – повідомили сьогодні, 25 березня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Центр надаватиме психологічні, психотерапевтичні та юридичні послуги на вулиці Меретина, 3/3. Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Василь Мартиняк повідомив також: «До проекту також долучається Львівська Архідієцезія Римсько-Католицької Церкви в Україні, священик якої проводитиме духовні бесіди з потребуючими. Заплановані також щотижневі виїзди у райони та міста області для надання ургентної допомоги та консультацій. Також у центрі відбуватимуться заняття з арт-терапії для дітей та молоді внутрішньо переміщених осіб й учасників АТО».

Окрім того, ресурсний центр організовуватиме курси підвищення кваліфікації фахівців для оволодіння психотерапевтичними методами допомоги. До слова, департамент соцзахисту вже сформував першу групу людей на навчання у складі волонтерів БФ «Волонтерська сотня Львова».

Зазначимо, що товариство «Родина Кольпінга» вже багато років піклується людьми з інвалідністю, дітками та молоддю з психофізичними вадами, здійснюють тренінги із підвищення кваліфікації фахівцям реабілітаційних центрів. Враховуючи реалії сьогодення, його керівник Катерина Островська вирішила допомагати ще й внутрішньо переміщеним особам та учасникам (членам родин) АТО.

Проект розрахований на три роки. Реалізувати його вдалось завдяки коштам міжнародної технічної допомоги з Німеччини та підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів