У Львові призупинено опалювальний сезон

11:42 29 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: lb.ua

За словами тепловиків, призупинення подачі опалення дозволить уникнути нераціонального споживання газу в час, коли надворі тепло, а отже економити кошти споживачів.

«Відповідно до розпорядження міського голови Львова Андрія Садового, від сьогодні, 29 березня, у місті призупинено опалювальний сезон», – повідомили сьогодні, 29 березня, «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Таке рішення прийнято, зважаючи на зростання температури повітря та з метою економії енергоносіїв та коштів мешканців.  За словами тепловиків, призупинення подачі опалення дозволить уникнути нераціонального споживання газу в час, коли надворі тепло, а отже економити кошти споживачів.

У той же час, опалення закладів освіти, охорони здоров’я та культури здійснюватимуть на підставі звернень керівників закладів. У ЛМКП «Львівтеплоенерго» розповіли: «Ми розуміємо усю відповідальність за нераціональне використання енергоносіїв. Тому, коли погодні умови дозволятимуть, ми, як і в минулі роки, повністю призупиняємо подачу тепла, щоб економи газ і економити кошти.  Також проводимо щоденний моніторинг температури зовнішнього повітря, щоб, в разі пониження температури, відновити подачу тепла в помешкання львів’ян».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів