У Білорусі обмежили через африканську чуму ввезення свинини зі Львівщини

10:15 26 серпня 2019 р.


Фото: belta.by

Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі обмежило ввезення свинини зі Львівської області через африканську чуму свиней.

Про це повідомили в білоруській інформагенції БЕЛТА, де також розповіли подробиці: «Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду Білорусі Білорусі ввів тимчасові обмеження на ввезення з українського регіону живих свиней, зоопаркових та циркових тварин сприйнятливих видів, свинини (в тому числі м’яса диких кабанів) та іншого харчового свинарського сировини, а також продуктів їх переробки, шкіряної, рогокопитної і кишкової сировини, щетини, мисливських трофеїв, отриманих від тварин сприйнятливих видів, іншої продукції. Всі раніше видані дозволи на ввезення цих товарів із Львівської області до Білорусі скасовуються.

Натомість в інформагенції УНІАН розповіли: «16 серпня на території свинокомплексу «Галичина - захід» в селі Кавсько в Стрийському районі Львівської області було зафіксовано масову загибель свиней. У зразках патологічного матеріалу, відібраного від загиблих тварин, було виявлено збудник АЧС».

«На Львівщині у зв’язку з виявленим збудником африканської чуми свиней (АЧС) утилізовано майже 27 тисяч свиней. Як повідомили у Головному управлінні ДСНС у Львівській області, станом на 06:00 25 серпня облаштовано сім котлованів для утилізації свиней, у трьох котлованах проводилось спалювання туш свиней, четвертий та п’ятий котлован підготовлені для спалювання. Всього закладено та утилізовано 26 943 туші. Роботи із забою та вивезення свиней продовжуються», – поінформували також в агенції УНІАН.

«Здійснюється план заходів з ліквідації та недопущенню розповсюдження збудника АЧС, на місці створено чотири пости поліції та два дезінфікуючі пости від Держпродспоживслужби, працівниками ТзОВ «Галичина Захід» проводяться роботи по влаштуванню під’їздів та котлованів для утилізації туш свиней, від ДСНС встановлено два намети «Гранд», – повідомили також в агенції УНІАН.

DailyLviv.com

Графік погодинних відключень на Львівщині на 21 січня змінили до ліпшого

Чому у Львові відключали від електрики лікарні й електротранспорт. Козицький повідомив про результати перевірки

Графік світла 21 січня у Львівській області

У Києві станом на вечір більше мільйона споживачів без електрики. Значна кількість будинків без тепла

Інформація Укренерго про відключення електроенергії 21 січня

Графік вимкнень електроенергії ввечері 20 січня на Львівщині

Сотня водіїв на Львівщині проігнорували судову заборону про керування транспортним засобом

Для Шептицького району діє окремий графік погодинних відключень

Яка вода тече з крана у різних районах Львові і чи можна її пити

Шептицький район має 44 обстежених Пункти незламності у разі блекауту

Близько 60 годівниць у львівських парках призначені лише для дрібних горобиних птахів

ЧАЕС заживлена у штатному режимі

Укренерго просить цінувати кожен кіловат. Енергосистемі потрібна екстрена допомога

Графік електропостачання 20 січня у Львівській області оновлено ще раз. Шептицький район - за окремим ГПВ

35 бригад і 15 альпіністів у Львові очищають дахи від буруль та снігових нависань

Франківську райадміністрацію Львова очолила Галина Нарівна

Розпорядження Укренерго щодо Шептицького району

Львів переходить на режим надзвичайної економії електроенергії

Україна наближається до рекорду ліквідації ворога. Федоров назвав ключові показники фронту

У Львові судитимуть дніпрянина, який вкрав у тернополянки майже 400 тисяч грн

Україна виробляє тисячу перехоплювачів на добу, але бракує дронарів - Зеленський

ЧАЕС знеструмлена. МАГАТЕ зафіксувало пошкодження ключових підстанцій інших АЕС після ранкової атаки

На Львівщині судитимуть чоловіка за розповсюдження дитячої порнографії через Telegram

Швидке та якісне маркування товарів: як Dominanta розв’язує проблему

Ялинка на дрова та компост. Цього тижня у Львові утилізують головне святкове дерево

На завтра синоптики прогнозують сонячну, але дуже морозяну погоду на Львівщині

У Шептицькому районі аварійні відключення замінили на погодинні

РФ оновила тактику своїх атак - Зеленський

Розкрадання мільйонів на відходах. Обшуки тривають на Львівщині, Дніпропетровщині та Запоріжжі

На півночі Львівщини запроваджено 10 черг аварійних відключень, графіки не діють

На Львівщині вогонь знищив дах будинку та забрав життя собаки

Графіки тимчасово не діють. У Києві та низці областей запроваджено екстрені обмеження світла

Від 10 до 13 годин без світла на Львівщині. Новий графік 20 січня

ППО збили понад 340 цілей, серед яких ракети «Циркон» та Х-101

На Львівщині водій «дев’ятки» збив пішохода

Магія в небі. Львівщину накрило неймовірне північне сяйво

20 січня Львівщина прощається з десятьма Героями

Де найбільше ворожих атак на фронті - Генштаб ЗСУ

До Києва на допомогу поїхали три бригади зі Львова

Крилаті ракети у повітряному просторі України. Південно-західний напрямок