Шквальний вітер повалив у Львові 33 дерева, – ЛМР

09:15 6 жовтня 2017 р.

За інформацією департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради, через шквальний вітер у Львові впали 33 дерева.

Про це повідомили сьогодні, 6 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зокрема, у Залізничному районі – 19, у Галицькому – три, у Франківському – шість, у Шевченківському – два. Три дерева впали на машини. На площі Двірцевій, 2 вітром пошкоджено МАФ, на вулиці Староєврейській – літній майданчик. На вулиці Бандери гілкою пошкоджено лінії електропередач, тому трамвай №1 курсує по маршруту трамваю №9.
«На вулиці Стрийській було пошкоджено лінію електропередач, але рух вже відновлено. На вулиці Окружній впав білборд. На вулиці Городоцькій вітром зірвало дах, на частині вулиці відсутнє електропостачання. Також були часткові зміни в русі тролейбусів, через падіння гілок на лінії. Комунальні служби міста працюють, аби якнайшвидше прибрати наслідки негоди», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.
Натомість на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook» опублікували фоторепортаж із вулиць Львова й повідомили: «На вулиці Стефаника, 3 впала гілка, на вулиці Рудницького, 8 (проїзд через Труша) впало  дерево, на  вулиці Кульпарківська, 6 (обірвано ЛЕП, проїзду нема), на вулиці Хімічна 4 впало дерево, на вулиці Винниченка, 24 впало дерево, на вулиці Опришківська (спуск із Високого замку) лежить дерево на проїжджій частині, на проспектіСвободи, 16 впало дерево, на вулиці Лисенка, 17 – гілки на дротах, на вулиці Шевченка 244 гілки на проводах, на вулиці Баштанній, 3 впало дерево, на перетині вулиць Стрийської Дзиндри проїзду немає – дерево лежить і обірвані дроти, на початку вулиці Кульпарківської дерево висить на дротах, вулиця Стрийська вище Стрийського базару закрита, поліція перекрила рух, на вулиці Степана Бандери, 67 впала гілка на електропроводку, рух трамваїв поки не можливий, на вулиці Каховська, 35 дерево впало на лінію електропередач, на на вулиці Демнянській зірвало дах, на вулиці Петлюри, 27а зірвало декілька фрагментів даху, на вулиці Кульпарківській, 174 дерево впало на два автомобілі, на вулиці Шевченка, 386 пала береза, яка обірвала дроти на вулиці Скрипника, 27 під під'їздом.впали одразу два дерева, на вулиці Джерельній впав рекламний щит, біля залізничного переїзду на вулиці Курмаоновича теж впало дерево на дорогу, немає як проїхати».

DailyLviv.com

Нардепка за хабар обіцяла санкції від РНБОУ

За кошти мешканців провулка у Львові відремонтували 99 м дороги

Козицький відвідав обласну прокуратуру, щоб оголосити 6 своїх подяк

Підозрюваний не пам'ятає, щоб своїм ножем ударив військовослужбовця ТЦК

Чоловіку, який побив дружину під час конфлікту, загрожує до двох років тюрми

У Львові взято під варту підозрюваного у вбивстві військовослужбовця ТЦК

У Львові встановлять скульптуру Ісуса Христа

Сили оборони уразили Темрюцький морський порт та Сизранський НПЗ

На День св. Миколая на Львівщині буде сухо і трохи тепло

Мінветеранів з'ясовує обставини вбивства військового у Львові

У Львові запрацює Різдвяна пошта

Визнав свою вину. Суд обирає запобіжний захід для підозрюваного у вбивстві військового

100 найкращих тренерів отримали премію від Львова. Прізвища

У Криму за два тижні ГУРівці знищили 8 цілей, серед них Су-24

На маршруті № 34 їздить вже чотири великі низькопідлогові автобуси

Депутатка Скороход підтвердила обшуки

В Україні запровадили аварійні відключення світла

РФ атакувала енергооб'єкти. У чотирьох областях є знеструмлення

Друге ранкове оновлення графіку відключень на Львівщині 5 грудня

На Львівщині у ДТП травмувався 14-річний мотоцикліст

У вічність відійшов відомий львівський фотохудожник Йосип Марухняк

На Львівщині кіт впав у 20-метровий колодязь

НАБУ та СБУ викрили злочинну групу на чолі з нардепкою

57 російських дронів вдарили на 13-ти локаціях

Львівщина оплакує вісьомох Героїв. Серед них - уроженці Харківщини, Донеччини та Бразилії

Дрони влучили у «Грозний Сіті» у Чечні

Росіяни вбили 12-річного хлопчика на Дніпропетровщині

Ранковий графік електропостачання від Львівобленерго на 5 грудня

Херсонську ТЕЦ майже знищено

Наглядова рада «Укренерго» створила комітет для боротьби з корупцією

Два ракетоносії РФ з ракетами «Калібр» вийшли в Чорне море

Укренерго попередило про відключення світла 5 грудня

Прорвало тепломережу під дорогою у Львові. Будинки не матимуть тепла та гарячої води, а дорога - однієї смуги

У Львові готують до відкриття Почесне Консульство Мексики. Хто очолить

Сьогодні після 17.30 графік вимкнень електроенергії на Львівщині не діятиме

Три підгрупи споживачів на Львівщині поза графіком вимкнень електроенергії 5 грудня

Юрій Бондаренко, Андрій Криницький та Луіс Феліпе Віейра Толедо Порто боронили Україну від російських окупантів

У Львові архітекторів і проєктантів не лякає абревіатура ЮНЕСКО

Чотириста пасажирів помістяться у двох трамваях зі Швейцарії, що прибули до Львова

Віднині підприємства можуть бронювати співробітників без обмежень за кількістю. Нові правила