Ремонт вулиці Богданівської у Львові планують завершити в листопаді (+відео)

14:40 1 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Міський голова Андрій Садовий запевнив: «Буде якісна основа, міняємо повністю колектор, міняємо водогін, всю інженерію, три шари асфальту».

«У Львові ремонтують вулицю Богданівську на ділянці від вулиці Золочівської до вулиці Пластової», – повідомили сьогодні, 1 серпня, в прес-службі міськради., де також розповіли подробиці:

«Роботи були розпочаті у липні, а закінчити їх планують у листопаді цього року. Як повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, котрий сьогодні оглянув виконання робіт, складність ремонту у тому, що прокладають нову основу на глибині 1,5-2 метрів. Також планується фактично будівництво нового колектора. Буде влаштована велосипедна доріжка, нові хідники, освітлення. Міський голова розповів

«Вулиця Богданівська завжди була складною для проїзду і по ній старались не їхати, її об’їжджали, хоче це дуже хороше з’єднання з центральною частиною міста. Тут знаходяться дуже багато промислових підприємств.

Я переконаний, коли вулииця буде завершена, тут буде і певний економічний підйом, бо ці підприємства отримають нове дихання. Інфраструктура і інвестиції в інфраструктуру автоматично дають притік нових робочих місць.

Зараз ми бачимо ділянку, яка в ремонті. Це один кілометр і 20 метрів. Бачимо ті недоліки, які були зроблені ще коли вулиці ицю починали будувати, бо була дуже невелика і неширока основа. Оскільки грунти дуже складні, ця дорога постійно була горбата. Зараз ми основу робимо з глибини 1,5-2 метра.

Буде якісна основа, міняємо повністю колектор, міняємо водогін, всю інженерію, три шари асфальту. Найближчим часом ми почнемо другу частину – це ще 500 м. Плануємо цю частину завершити до початку жовтня, до кінця жовтня хочемо завершити другий кусок дороги.

Робота складна, але транспортне сполучення буде значно покращене і комфорт їзди. Крім дороги, буде якісний хідник для пішоходів, буде велодоріжка.

Проблема у тому, що тут треба достатньо глибоко зробити основу, бо є складність з грунтами. Ми ж хочемо дорогу зробити на довго. Складність заключається у колекторі, який треба фактично заново збудувати.

Треба поміняти всю інженерію, водогін, дощову каналізацію. Це складний процес. Коли весь процес інженерії буде завершено, буде зроблена основа, і на основу буде покладено три шари асфальту».

На сьогодні розібрано дорожнє покриття на ділянці від АЗС «ANP» до АЗС «WOG» – 340 метрів. Також влаштовано корито під дорожню основу протяжністю 180 метрів, дренаж – 45 метрів, піщану основу під проїжджу частину протяжністю 150 метрів. Щоденно на об’єкті працює 10 одиниць техніки та 25 працівників.

Заплановані обсяги робіт: довжина ділянки реконструкції вулиці иці – 1023 метрів;

відновлення дорожнього покриття в асфальтобетоні – 18345 квадратних метрів; ремонт тротуарів з ФЕМ – 6073 квадратних метрів; влаштування велодоріжок в асфальтобетоні – 3156 квадратних метрів; встановлення бордюрів – 2219 метрів; встановлення поребриків – 4835 метрів; влаштування каналізаційного колектора діаметром 500-1000 міліметрів – 526 метрів; заміна водопровідних мереж діаметром 600 міліметрів – 1062 метрів; заміна дощоприймачів з гідрозатворами – 38. Вартість об’єкту згідно робочого проекту – 57 18 тисяч гривень.

У першій половині серпня цього року планується розпочати роботи на іншій ділянці вулиці Богданівської – від вулиці Дорога Кривчицька до вулиці Золочівської. Замовник – департамент житлового господарства та інфраструктури. Генпідрядна організації – ТзОВ «ОНУР Конструкціон Інтернешнл».

DailyLviv.com

Уперше за час незалежності на Львівщині з’явиться нове заповідне урочище старовікових дерев

Понад 80 людей застрягли у крісельному підіймачі на Львівщині. Триває рятувальна операція

Видав лісорубні квитки на знищення понад 3 тис. цінних порід дерев

У грудні РФ залучила до війни з Україною найманців з 25 країн - ГУР

РФ вдарила ракетою по Умані, є постраждалі діти

На Львівщині одна з лікарень отримала 100 доз вакцини від сказу

СБУ затримала «на гарячому» кілера фсб, який намагався вбити офіцера ГУР

П’ять областей України залишились без світла

Російські БпЛА вдарили по інфраструктурі Львівської залізниці

Уранці побив матір, а ввечері – тещу

Росія упродовж ночі та зранку здійснює атаки на енергетичну інфраструктуру Волині

На Різдво на Львівщині ледь не згорів будинок

Біля Зимної Води чоловік лежав на дорозі. Його переїхала автівка

Михайло Котюх, Іван Сокальчук, Володимир Олексин. Прощання

Зеленський анонсував зустріч з Трампом

Зі США депортують 27 українців, які потрапили до списку найгірших злочинців-іноземців

Одеса знову зазнала російської атаки

У сусідніх зі Львівщиною областях ворожі безпілотники

Перші «Калібри» увійшли в повітряний простір України

Пуски крилатих ракет «Калібр» на Різдво

У різдвяний вечір Росія атакувала обʼєкт критичної інфраструктури на Волині

Львівобленерго не оприлюднило графіки відключень світла 26 грудня

Корупція завдає Україні більшої шкоди, ніж російські обстріли - опитування

Безпрецедентна підтримка партій, які асоціюються з військовими та ветеранами - опитування

Російські далекобійні бомбардувальники Ту-95МС літали над нейтральними водами

У Львові чоловік вимагав безоплатно ліки в аптеці, погрожуючи зброєю

12 ветеранів-вершників на конях. Такого вертепу Львів ще не бачив (фото)

Графіки відключення світла діятимуть 26 грудня

В історичному ареалі Львова зруйнували монументальний п'ятиповерховий будинок. Що буде

Імпорт електроенергії здійснюється практично цілодобово - Державна інспекція енергонагляду

Хор «Гомін» у Львові виконав скорботні колядки (фото)

Різдвяний графік відключення світла 25 грудня на Львівщині кардинально змінили

У Львові спостерігали за сонячним гало. Що це за явище

У Львові завершують відновлення 14 житлових будинків, зруйнованих обстрілами рф

До кінця тижня до Шевченківського гаю можна дістатися автобусом №99

Уражено Новошахтинський НПЗ - Генштаб

Генштаб підтвердив удари по морському порту «Темрюк» та аеродрому «Майкоп» у Росії

У Чернігові ворожий дрон влучив у багатоповерхівку, є загиблі

Синоптики прогнозують у січні середню температуру в Україні нижчу за норму

У п'ятницю на Львівщині буде від 12° морозу до 1° тепла