Ремонт автодороги Східниця-Пісочна на Львівщині сподіваються завершити до кінця вересня

16:28 18 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Голова облдержадміністрації запевнив: «Ті туристи, які будуть мати можливість відвідувати наші курорти, користуватимуться якісною автомагістраллю».

У Львівській облдержадміністрації розповіли сьогодні, 18 липня, про ремонт автодороги Східниця-Пісочна, що є частиною дороги державного значення Київ-Чоп: «У 2017-ці року, переможцем торгів стала підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль», відповідно, вона й ремонтує шлях. Підрядник ремонтує ділянку протяжністю 33,03 кілометрів, на загальну суму 275 мільйонів 10 тисяч гривень.

«На 2017 рік передбачено фінансування за кошти перевиконання митних платежів». За ці кошти передбачене влаштування основи дорожнього покриття з гарантією 10 років та два шари асфальту», – поінформували також в облдержадміністрації.

«На сьогодні зрізано 15 кілометрів старого покриття, прокладено 12 кілометрів основи. Нижнього шару уже укладено 11,5 кілометрів та верхнього – 8,5 кілометрів. На сьогодні уже прокладено 266 кілометрів доріг в області», – запевнили також в облдержадміністрації.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив під час огляду ремонту дороги: «Сподіваюсь, що ця дорога буде закінчена до кінця вересня і відповідно ті туристи, які будуть мати можливість відвідувати наші курорти будуть користуватися якісною автомагістраллю».

Про це повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації», де також опублікували фоторепортаж  з автодороги Східниця-Пісочна.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів