Протестувальники розблокували на Львівщині ще одну дорогу

15:30 3 лютого 2018 р.


Фото: зі сторінки ГО «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

Протестна акція в Рава-Руській закінчилася.

На сторінці Львівського обласного управління ДФС в інтернет-мережі «Facebook» повідомили сьогодні, 3 лютого: « Станом на 15.00 год. перед пунктом пропуску «Рава-Руська-Гребенне»» завершилась протестна акція громадян. Рух транспортних засобів повністю відновлено, пункт пропуску працює у штатному режимі».

Як інформував «ЩЛ», раніше протестувальники розблокували дорогу в Шегинях. На сторінці Львівського обласного управління ДФС в інтернет-мережі «Facebook» попередили вчора:

«За інформацією у ЗМІ та соціальних мережах, 3 лютого заплановано блокування доріг, які ведуть до пунктів пропуску через державний кордон України на Львівщині «Шегині – Медика» та «Рава-Руська – Гребенне». Такі акції спрямовані на те, аби привернути увагу до змін в оподаткуванні митними платежами товарів, які переміщуються через митний кордон України громадянами, а також інших змін у законодавстві, які набрали чинності з 1 січня 2018 року. У зв’язку з цим керівництво Львівської митниці ДФС просить громадян, які планують подорожі за кордон врахувати цю інформацію та обирати для переміщення інші пункти пропуску. Зокрема – «Краковець – Корчова», «Грушів – Будомеж», «Угринів – Долгобичув», «Смільниця – Кросценко». Водночас, нагадує, що блокування доріг є неприйнятним та закликає утриматись від неправомірних дій».

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу