Працівники «Лева» повернули львів’янам 81 собаку

12:20 17 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді запевнили, що прилаштовано у нові домівки 148 собак.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 17 липня, що працівники комунального підприємства «Лев» впіймали цього року 492 собаки, 348 із них простерилізували, а 148 прилаштували в нові домівки собак. Ще 24 прилаштували волонтери. У ЛМР також поінформували: Також волонтери за півроку прилаштували 48 цуценят, а ще 81 собаку ЛКП «Лев» повернуло з вулиці додому. Крім того, було простерилізовано 223 коти та кішки, з яких прилаштовано 24».

У міськраді також розповіли: «За ці шість місяців на підприємстві відбулося багато змін та було зроблено чимало важливої роботи. Насамперед, 6 червня відбулось відкриття першого в Україні Центру адопції (всиновлення) безпритульних тварин. Відтепер львів’яни, що бажають взяти додому тваринку, зручно та швидко в одному місці можуть знайти інформацію про усіх безпритульних собак та котів міста, які чекають на прилаштування у нові родини, а також оформити процедуру «всиновлення». Особливість центру ще й в тому, що тут можна переглянути інформацію про тварин, які перебувають у притулку «Милосердя» (Брюховичі) чи на перетримках у волонтерів».

«Також цієї весни в усіх школах Львова запровадили уроки гуманного ставлення для тварин «Маленький принц. Львів, що любить тварин». Ініціатором проекту є компанія «Кормотех», а ЛКП «Лев» – активним учасником та реалізатором проекту. «Етичне ставлення до тварин», «Взаємодія людини і тварини» та відвідини ЛКП «Лев» – саме такі уроки тепер є обов’язковими для усіх семикласників Львова», – поінформували також  у міськраді.

«Крім того, ЛКП «Лев» увійшов до трійки клінік Львова, що мають дозвіл на використання кетаміну. Відповідне рішення було прийнято у травні робочою групою з питань ліцензування обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Ця новина дуже важлива саме з ветеринарної точки зору, адже використання кетаміну має багато переваг перед іншими препаратами – як для лікаря, так і для тварини. Препарат поєднує седативну та анастетичну дію, тварина не відчуває болю, а отже, не зазнає стресу під час проведення маніпуляцій та операцій, а лікар, відповідно, може швидше та якісніше виконувати свою роботу», – повідомили також  у міськраді.

«ЛКП «Лев» активно продовжує реєстрацію тварин та ініціює просвітницьку кампанію. Зокрема, у Львові підприємство інформувало про особливості кампанії дератизації, аби мешканці дізналися, чи несе ця процедура небезпеку домашнім улюбленцям; ділилося досвідом своєї роботи як у Львові, так і за його межами. Але й сама команда ЛКП «Лев» навчалась від експертів, зокрема, фельдшери мали нагоду попрацювати з ветлікарем всесвітньо відомої ініціативи «Four Paws» та провести стерилізації вуличних тварин у Дрогобичі», – поінформували також  у міськраді.

«На базі першої комунальної ветеринарної Клініки ЛКП «Лев» за перше півріччя цього року було проведено процедури для безпритульних собак: рентген – 56; УЗД – 59; аналізи – 86», – повідомили також сьогодні, 17 липня, в прес-службі Львівської міськради та опублікували фоторепортаж з ЛКП «Лев».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу