Органи місцевого самоврядування на Львівщині передали аудиторам 268 клопотань

13:15 19 грудня 2017 р.


Фото: liga.net

В облдержадміністрації запевнили: «З метою організації ефективного використання земель та уникнення їх використання із порушенням земельного законодавства в області триває аудит земель сільськогосподарського призначення».

Про це повідомили сьогодні, 19 грудня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Відтак, департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА вже отримав інформацію щодо використання земель в області в розрізі сільських рад із прив’язкою до конкретного землекористувача, а також інформацію про землі, що не використовуються різних форм власності. Загалом зараз в області понад 55 тисяч га землі сільськогосподарського призначення державної власності, які не використовуються».
Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз зазначила: «Вже сьогодні започатковано моніторинг введення земель сільськогосподарського призначення в обіг. Для цього департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА розроблено єдині форми (електронна система даних) та спільно із ГУ Держгеокадастру, ГТУ юстиції в Львівській області, правоохоронними органами проводяться виїзди в райони для проведення нарад – навчань щодо моніторингу задіяння (загосподарювання) земель в частині вільних державних, що на даний час не використовуються, земельних ділянок, що можуть бути визнані як відумерла спадщина та невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв)».
«Для правового загосподарювання та використання земель державної власності агроформуваннями, органи місцевого самоврядування подають до органів Держгеокадастру клопотання про включення таких земельних ділянок до переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення з метою продажу прав оренди на них на земельних торгах. З часу започаткування в області аудиту земель сільськогосподарського призначення за інформацією моніторингу органи місцевого самоврядування подали 268 таких клопотань, 101 ділянка включена до переліку», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

19:02 16 вересня 2021 р.

Територію біля ставу Стосіка, яку обіцяли під громадські потреби, віддали під забудову. Хто проголосував

Депутати Львівської міської ради сьогодні, 16 вересня, дозволили передати у власність вісім земельних ділянок в 6-му Заозерному провулку в районі Під Голоском. Зробили це незважаючи на те, що цю територію обіцяли віддати під громадські потреби.

Рубрика: Ситуації

18:47 16 вересня 2021 р.

Вул. Стрийську закриють: три дні не курсуватимуть тролейбуси

Упродовж 17-19 вересня на вул. Стрийській замінюватимуть каналізаційний випуск будинку № 11. Відтак, з 07.00 год. 17 вересня і до 23.00 год. 19 вересня рух транспортних засобів на вул. Стрийській, 11 буде закрито.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу