На Львівщині провели навчання сил цивільного захисту

15:48 27 серпня 2019 р.


Фото: facebook.com/MNSLVIV

На Львівщині відбулися командно-штабні навчання «Дії органів управління та сил цивільного захисту Львівської області при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних із ускладненням дорожнього руху на автодорогах області в осінньо-зимовий період, надання допомоги учасникам дорожнього руху, які опинились у снігових заторах».

Про це повідомили у вівторок, 27 серпня, в Головному управлінні ДСНС у Львівській області, де також розповіли: «Навчання були проведені на виконання протокольних рішень Кабінету міністрів України щодо підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлового-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років. Провели ці навчання з метою підготовки органів управління та сил цивільного захисту Львівської області до оперативного реагування на надзвичайні ситуації та небезпечні події, пов’язані з ускладненням погодних умов в осінньо-зимовий період».

«Відпрацювання відбувалась в два етапи – «Організація роботи управління служби автомобільних доріг у Львівській області, у разі загрози та виникнення НС в складних умовах осінньо-зимового періоду» та «Дії органів управління та сил цивільного захисту Львівської області у разі виникнення НС внаслідок ускладнення проїзду на автодорогах області в складних умовах осінньо-зимового періоду», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Такі спільні навчання є надзвичайно важливими для всіх служб. Адже набутий практичний досвід, під час навчального заходу є гарантом безпеки населення на випадок виникнення реальної надзвичайної ситуації», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

DailyLviv.com

Садовий заявив, що припис НАЗК не має жодного стосунку ні до нього, ні до його заступників

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків

Подробиці смертельного зіткнення на Львівщині

Сьогодні й завтра американська і російська делегації обговорять врегулювання війни між Росією й Україною

Знешкоджено 31 російський БпЛА. Ще 20 влучили на 15 локаціях

Семеро загиблих, 15 поранено. Росія вдарила по портовій інфраструктурі Одещини

Степан Теличко. У суботу Львів прощатиметься зі Захисником

Головну різдвяну шопку відкрили у центрі Львова (фото)

Укренерго 20 грудня застосує графіки відключень

По стінах будинків у Львові можуть витися 317 видів рослин

Мерія звернулася до ЛОЦЕМД зі запитом про статистику госпіталізацій

У Львові відремонтували шосте укриття з тринадцяти запланованих

У Львові вшанують Василя Біласа та Дмитра Данилишина у годину їх страти біля колишньої в’язниці «Бригідки»

Фонд наступу поповнили 4 БПАК Didko 17 зі Львова

Міський голова Львова вручив відзнаки 10 донорам

Будуть збитки в гаю. Буковинська Маланка в неділю приїде до Львова

Фермерське господарство зберігає право постійного користування землею і після смерті його засновника

У Львові засудили лікарку-анестезіологиню, винувату у смерті дитини

Яроша засудили за підтримку Стахіва

Собака Альто один-два дні на тиждень працює каністерапевтом у Львові у дитячій лікарні святого Миколая

Мерія Львова передала для 13 військових частин техніку й обладнання

У Підмосков'ї застрелили, тому у Львові не засудили. Прокурор вимагав для Киви довічного ув'язнення

Україна знає, де в Білорусі розмістять «Орєшнік», - Зеленський

У Львові встановлять меморіальні таблиці ще 26 загиблим захисникам

Біля Львова водій Toyota Land Cruiser на смерть збив пішохода

У Львові програму «Теплий дім» продовжили до 2030 року

Уперше в Середземному морі СБУ уразила танкер тіньового флоту рф

Елітні готелі, лікування друзів, корпоративи, алкоголь, одяг, хрестини. Як витрачали мільйонні профвнески у газовій галузі

У Центрі екстреної меддопомоги обурені звинуваченнями Садового і нарікають на роботу міської первинки Львова

Грудневий вікенд на Львівщині ще буде не по-зимовому теплим

Львів впорядкує вуличні розваги

Потрійна смертельна ДТП біля Львова

Україна повернула тіла полеглих воїнів

Ще два дитячі вагони запускає Укрзалізниця до Карпат

Споживачі у п'яти областях знеструмлені через російські обстріли

У Львові судитимуть чоловіка, який до смерті побив власну матір