На Львівщині реалізовуватимуть 13 проектів програми «Питна вода»

21:54 22 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: msdp.undp.org.ua

У департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА відібрали проекти у сфері водопостачання, які фінансуватимуться у 2016 році за рахунок коштів обласної програми «Питна вода у Львівській області».

Керівник департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук розповів: «Конкурсна комісія, до роботи якої долучилися також експерти та представники громадськості, відібрала 13 проектів. Зокрема у поточному році заплановано реалізувати проекти з реконструкції та будівництва систем водопостачання в селі Бендюга Сокальського району, у Лішні, що на  Дрогобиччині, у селі Керниця Городоцького району, у Брюховичах, а також у Миколаєві, Перемишлянах, Бориславі, Золочеві у місті Кам’янка-Бузька».

Основними критеріями, якими члени конкурсної комісії керувалися під час здійснення оцінювання були обсяг спів фінансування, приналежність до зони депресійної лійки, хімічний та бактеріологічний склад  води, а також кількості населення, яким буде покращено якість надання водопостачання. До восьми мільйонів гривень, спрямованих з обласного бюджету департаментом, вдалося долучити понад 3,5 млн. гривень з  місцевого бюджету.

Сформований перелік проектів в подальшому буде поданий на затвердження в профільну комісію Львівської обласної ради. Про це повідомили сьогодні, 22 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів