Львів’яни адресували міськраді 297 проектів розвитку міста

14:20 27 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили: «Завдяки Громадському бюджету львів’яни можуть втілювати свої проекти розвитку міста за кошти міського бюджету».

Про це повідомили сьогодні, 27 вересня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Від 15 серпня до 15 вересня тривав прийом пропозицій. Проекти, які виносять на Громадський бюджет, повинні реалізовуватися з метою покращення інфраструктури міста і бути корисними для громади. Це можуть бути нові громадські простори, дитячі майданчики, території біля дитячих садків, шкіл тощо. На Громадський бюджет 2018 року подано 297 проектів на загальну суму 236 млн. гривень».
Начальник управління «Секретаріат ради» Львівської міськради Юрій Лукашевський поінформував: «15 вересня закінчився термін подачі проектів на Громадський бюджет 2018 року. Подано 297 проектів, що на 15% більше, ніж минулого року. Щодо коштів – їх у 2 рази більше. Цьогоріч подано 78 великих проектів (на загальну суму 153 млн. гривень) і 219 малих проектів (83 млн. гривень). Під час голосування буде розбивка по районах».
Юрій Лукашевський також відзначив: «Найбільш активні львів’яни – люди 30-40 років, які подали проекти. Найбільш активним є Сихівський район, від якого було подано 65 проектів. Найбільше проектів в сфері освіти – школи, садочки. Є багато креативних – проект «Під небом Сихова» – публічний простір на даху кінотеатру Довженка. Інший – сонячне WiFi дерево перед університетом імені Івана Франка. У межах проекту «Сонячне Wi-Fi дерево» спеціально для студентів в парку навпроти головного корпусу університету ім. Івана Франка пропонують встановити дві точки з безкоштовним Wi-Fi та з 32-ма розетками».
Начальник управління «Секретаріат ради» також розповів: «Ще один цікавий проект – львівська мережа зарядних станцій для електромобілів. Проект передбачає розбудову інфраструктури безкоштовних зарядних станцій для електромобілів з метою популяризації та стимулювання мешканців міста переходити на екологічно чистий транспорт».
Юрій Лукашевський також запевнив: «Усі проекти вже проаналізовані: 13 проектів відхилено, 284 передано на експертизу 16 виконавчим органам. Термін експертизи – 21 календарний день. У нас є три тижні, щоб визначитись, чи цей проект можна і треба реалізовувати. Стосовно виконання проектів Громадського бюджету 2017 році: виконано зараз 19 проектів – це третина тих, які реалізовуємо. Є проекти, які є дуже проблемними, зокрема, три проекти управління молоді і спорту, 3 проекти по ОСББ».
У міськраді також розповіли: «Етапи, які проходять проекти, у межах подачі на Громадський бюджет 2018 року: подання проектів – від 15 серпня до 15 вересня 2017 року (автор залишає проектну заявку в електронному вигляді або у пунктах супроводу бюджету участі), розгляд iдей – до 31 жовтня 2017 року (виконавчі органи міської ради розглядають проекти, в цей час автори можуть отримати проект на правку), голосування: до 15 листопада 2017 року (жителi мiста голосують онлайн або у пунктах супроводу бюджету участi, автори рекламують та просувають свої проекти, щоб отримати найбiльшу кiлькiсть голосiв), виявлення переможців –  до 29 грудня 2017 (переможцями можуть бути декiлька проектiв, якщо кошти на їх реалiзацiю менше бюджету участi), реалізація – 2018 рiк (мiсто в особi міської ради починає втiлювати iдеї. За цим процесом можна стежити онлайн. День за днем мiсто змiнюється на краще завдяки тобi)».
Про це повідомили сьогодні, 27 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу