«Львівтеплоенерго» не подає гарячу воду 29 будинкам

10:10 7 вересня 2017 р.

У Личаківському районі Львова гаряча вода не подається до 20 будинків, а у Франківському – до дев’яти.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 7 вересня, що «Львівтеплоенерго» не подає гарячу воду 29 будинкам. Зокрема, в Личаківському районі Львова – 20-м.

Будинки №5а на вулиці Шімзерів, №8а, №8б, №10 та №12 на вулиці Мечникова й №10 вулиці Некрасова, не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплової мережі від котельні на вулиці Шімзерів, 1а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 8 вересня.

Своєю чергою, будинки №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14 та №18 на вулиці Китайській №71а та №73 на вулиці Пасічній і №2, №4 та №6 на вулиці Ярошинської не отримують гарячу воду через заміну теплової мережі. Ремонтні роботи триватимуть там до 30 вересня.

Будинок №59 на вулиці Пасічній не отримує гарячу воду через ремонт насосу підкачки від ЦТП на вулиці Пасічній, 59. Ремонтні роботи планують завершити там сьогодні, 7 вересня.

Натомість Франківському районі гаряча вода не подається до дев’яти будинків. Зокрема, будинок №68 на вулиці Єфремова не отримує гарячу воду через заміну теплової мережі. Завершити ремонтні роботи і відновити подачу гарячої води планують 8 вересня.

Своєю чергою, будинки №8 та №10 на вулиці Бойчука, №73 на вулиці Боткіна, №5, №7, №9 та №13 на вулиці Граб'янки й №43 на вулиці Молдавській не отримують гарячу воду через ремонт теплової мережі до ЦТП на вулиці Бойчука, 10а. Ремонтні роботи триватимуть до сьогодні, 7 вересня.

Про це поінформували сьогодні, 7 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 листопада 2020 р.

У Львові презентували всеукраїнську громадську організацію, яка створить Палату експертів

Громадська організація, яка об’єднує аграріїв, підприємців та профспілки, - «Конгрес українських громад «Заради майбутнього» представляє інтереси понад 5,5 млн українських громадян. А найближчим часом до неї планують долучити інші громадські об’єднання, зокрема лікарські та наукові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу