«Львівтеплоенерго» не подає гарячу воду 29 будинкам

10:10 7 вересня 2017 р.

У Личаківському районі Львова гаряча вода не подається до 20 будинків, а у Франківському – до дев’яти.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 7 вересня, що «Львівтеплоенерго» не подає гарячу воду 29 будинкам. Зокрема, в Личаківському районі Львова – 20-м.

Будинки №5а на вулиці Шімзерів, №8а, №8б, №10 та №12 на вулиці Мечникова й №10 вулиці Некрасова, не отримують гарячу воду через гідравлічні випробування теплової мережі від котельні на вулиці Шімзерів, 1а. Завершити роботи і відновити подачу гарячої води планують 8 вересня.

Своєю чергою, будинки №2, №4, №6, №8, №10, №12, №14 та №18 на вулиці Китайській №71а та №73 на вулиці Пасічній і №2, №4 та №6 на вулиці Ярошинської не отримують гарячу воду через заміну теплової мережі. Ремонтні роботи триватимуть там до 30 вересня.

Будинок №59 на вулиці Пасічній не отримує гарячу воду через ремонт насосу підкачки від ЦТП на вулиці Пасічній, 59. Ремонтні роботи планують завершити там сьогодні, 7 вересня.

Натомість Франківському районі гаряча вода не подається до дев’яти будинків. Зокрема, будинок №68 на вулиці Єфремова не отримує гарячу воду через заміну теплової мережі. Завершити ремонтні роботи і відновити подачу гарячої води планують 8 вересня.

Своєю чергою, будинки №8 та №10 на вулиці Бойчука, №73 на вулиці Боткіна, №5, №7, №9 та №13 на вулиці Граб'янки й №43 на вулиці Молдавській не отримують гарячу воду через ремонт теплової мережі до ЦТП на вулиці Бойчука, 10а. Ремонтні роботи триватимуть до сьогодні, 7 вересня.

Про це поінформували сьогодні, 7 вересня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу