Генерал поліції нагородив львів’янина годинником

18:00 9 січня 2019 р.


Фото: lv.npu.gov.ua

Начальник Головного управління Нацполіції у Львівській області, генерал поліції третього рангу Валерій Середа, вручив у середу, 9 січня, 31-річному львів’янину подяку за за проявлену мужність, високу громадську свідомість, патріотизм та надання дієвої допомоги працівникам поліції у затриманні злочинця й нагородив його іменним годинником.

Про це повідомили в середу, 9 січня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Подія, у якій небайдужий львів’янин відіграв ключову роль, сталася 2 січня на перехресті вулиць Генерала Чупринки та Київської у Львові. Близько восьмої вечора на 26-річну місцеву мешканку зненацька напав зловмисник, який, завдавши їй ножових поранень, відібрав у неї сумку та кинувся тікати. Почувши крики про допомогу, чоловік почав переслідувати нападника, наздогнав його та передав поліцейським, які оперативно прибули на місце події».

Нагороджений Валерієм Середою розповів: «Я їхав в автомобілі і побачив, що молоді люди шарпались між собою. Я спочатку не зрозумів, що відбувається, а коли почув крики про допомогу, то вибіг з машини і побачив, що чоловік видирає сумку в дівчини. Я не знав чи він з ножем чи без, часу на роздуми не було. Я на емоціях кинувся за ним, затримав зловмисника і повернув дівчині її сумку».

Начальник Головного управління Нацполіції у Львівській області зазначив: «Мені дуже приємно сьогодні відзначити громадянина і подякувати йому за допомогу жінці, яка потрапила у біду. Це реальний і правдивий вчинок свідомої людини, справжнього громадянина своєї держави. Він повівся, як мужній чоловік і мені б дуже хотілося бачити його в лавах Національної поліції. Сподіваюся, що він обдумає мою пропозицію і прийме позитивне рішення».

«Затриманому, раніше судимому 40-річному львів’янину, поліцейські повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 187 (розбій) Кримінального кодексу України, яка передбачає від трьох до семи років позбавлення волі. Судом зловмиснику було обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Зараз правоохоронці проводять досудове розслідування», – поінформували також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.

DailyLviv.com

У Києві 25 грудня світло вимикатимуть 2-3 рази за добу

Садовий показав Святвечір в мами

Світло на Різдво у Львівській області. Графік на 25 грудня

Святвечір зі світлом для всіх на Львівщині. Найновіший графік

Два графіки електропостачання на Різдво

Вечірній графік світла на Львівщині 24 грудня

Влада кремлівської тиранії, хоча поки що залишається значною, все одно впаде - Епіфаній

Держенергонагляду повернули права контролю електроенергетики й теплопостачання

За два роки 9 громад Львівщини мають зупинити поширення борщівника Сосновського

Деспот Путін дуже образився на художника Тіллі. У московському суді не буде нікого з них

Майже сотня будівель зазнала пошкоджень у Запоріжжі внаслідок російської атаки

МЗС назвало дату, до якої в країнах ЄС не повинні штрафувати за українські посвідчення водія

Незаконно ввозила в Україну жувальний тютюн

Стрілянина у Золочеві

У Львові встановили головний символ Різдва

Де і коли дивитись Різдвяні Богослужіння

У пам’ять про полеглих захисників у Львові звучатиме «Неостання коляда»

Цієї суботи на Личакові молитимуться за полеглих Захисників та Захисниць України

Українці вразили на рф завод синтетичного каучуку та місце зберігання БЕК у Криму

Різдво на Львівщині буде з морозом до -12°, але без снігу

Нафтогаз назвав обсяг імпорту газу на 2025 рік

ЗСУ отримають 3 млн FPV-дронів

У Москві ліквідували поліціянтів, які катували українських полонених

Росіяни атакували ТЕЦ під Харковом

У регіонах країни почались екстрені відключення світла

На Львівщині біля сільського цвинтаря не розминулися дві автівки

РФ другий день поспіль атакує нафтогазову інфраструктуру

У мережі активно поширюють фейки про здорожчання доставки газу

В Україні знеструмлено низку областей

На Різдво у Львові відбудеться Скорботна коляда від муніципального хору «Гомін»

Як обрати каркасний басейн для літнього відпочинку без зайвих помилок

Самостійна підготовка до IELTS vs курси: плюси і мінуси

Зеленський розкрив зміст 20 пунктів мирного плану. Перелік

Чому кава з різних країн має різний смак

Ринок на розі вулиць Гайдамацька-Замарстинівська у Львові хочуть віддати під забудову

Відійшов у вічність диктор львівського телебачення Петро Остапишин

У Дрогобичі на «зебрі» водій на Ford наїхав на пішохідку

РФ атакувала 116 дронами. Тільки 60 вдалося знешкодити

Богдан Рибак, Олег Боровець, Володимир Кошик. Скорботний Святвечір на Львівщині

Ранковий графік припинення електропостачання на Львівщині 24 грудня