«Ельдорадо» і «Фокстрот» у Львові продають російську техніку під австрійським брендом

23:22 27 серпня 2014 р.


Фото: eldorado.ru

Сушарки для овочів у фруктів під торговою маркою Vitek, яка є російським брендом, у львівських магазинах «Ельдорадо» і «Фокстрот» продають як австрійську техніку. У цьому переконався кореспондент «Щоденного Львова», якого і в одному, і в іншому супермаркетах електроніки продавці переконували, що Vitek – австрійська торгова марка, яку складають у Китаї. Правдою є лише друга частина цього маркетингового ошуканства.. А про першу є відкрита інформація в інтернеті.

Зокрема на офіційному сайті VITEK http://www.vitek.ru написано, що це - «провідний в Росії бренд побутової техніки і електроніки, який посідає перше місце на ринку з наявності техніки в домогосподарствах» і гордо уточнено: «Техніка VITEK є в кожній третій сім'ї в Росії».
Напевно, щоб збільшити цей показник також в українських родинах і допомогти Росії, яка воює з Україною, у «Фокстроті» знизили ціну на сушарку і люб’язно пропонують її як акційний товар, а в «Ельдорадо» псевдоавстрійську техніку вже успішно розпродали. 
Щоправда, залишився ще інший товар під торговою маркою Vitek, тож, може, ця інформація зупинить, бодай, частину покупців, які не хочуть бути обманутими і допомагати своїми грішми країні-агресору.

Як з’ясував після відвідин магазинів електроніки кореспондент «Щоденного Львова», сушарка Vitek залишила поганий спогад у родині його батьків. Ця «австрійська» техніка не витримала овочево-фруктового навантаження і одного літньо-осіннього сезону, а сервісні пункти, де потерпілі сподівалися її реанімувати, були завалені зіпсутими виробами Vitek. 

Нагадаємо, мережа магазинів «Ельдорадо» належать бізнесменові Віктору Поліщуку, який придбав її навесні 2013 року.
За інформацією журналу Forbs у 2014році, 38-річний Віктор Поліщук має статки у $101 млн.
Засновники ГК «Фокстрот» - Геннадій Виходцев і Валерій Маковецький, за версією журналу Forbs у 2011 році, володіли статками у $133 млн кожен.
Сьогодні Геннадій Виходцев і Валерій Маковецький показово допомагають армії сучасною технікою, ноутбуками, телевізорами, бронежилетами, прапорами України. Інформація в ЗМІ про цю благодійність, з посиланням на прес-службу «Фокстроту», мало чим відрізняється від корпоративного піару.

DailyLviv.com

Різдвяна зірка більша за авто зі спецефектами. Львівщина здивує (відео)

Перемовини подібні на політичну гру з боку рф

29 бусів у «контрабандній каруселі» на ПП «Смільниця»

Андрій Вовк. У понеділок Львів попрощається зі Захисником

Водійка мікроавтобуса збила на смерть жінку-пішохідку

У Самборі прощаються з лейтенантом Миколою Тарчаниним

На Львівщині спалахнуло 1,5 т сіна

Латвійський міністр доправив особисто на Львівщину 30 автомобілів - Козицький

Перед Різдвом майже однакова кількість українців перетинає кордон в обидва боки

Знешкоджено вночі 75 з 97 ворожих ударних безпілотників

Росія запустила у листопаді понад 200 ракет і 5 500 безпілотників по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури України

На трасі Київ–Чоп зіткнулися вісім транспортних засобів

Не встигли врятувати. В ставку у Львові потонув чоловік

Графіки відключення світла в областях 21 грудня

Назар Кривейко, Тарас Балук, Степан Теличко. Львівщина попрощалася зі Захисниками

Президент звільнить командувача ПК «Південь»

Чому звільнений Єрмак щовечора відвідує будинок Зеленського

Кредитних 90 млрд євро замало для України у 2026 році. Потрібен репараційний механізм

Як будуються укріплення у Запорізькій, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Київській областях

Дев'ять причин для депортації іноземців з Польщі

Відключатимуть світло 21 грудня за двома графіками

Три вулиці у Львові влада хоче відремонтувати з відтермінуванням оплати

Для Всеукраїнського мистецького проєкту у Львові вибрали 150 робіт художників з різних регіонів України

Рідним похованих на Личаківському кладовищі запропонували на вибір три види хрестів - з тераццо, пісковика та граніту

Садовий заявив, що припис НАЗК не має жодного стосунку ні до нього, ні до його заступників

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків

Подробиці смертельного зіткнення на Львівщині

Сьогодні й завтра американська і російська делегації обговорять врегулювання війни між Росією й Україною

Знешкоджено 31 російський БпЛА. Ще 20 влучили на 15 локаціях

Семеро загиблих, 15 поранено. Росія вдарила по портовій інфраструктурі Одещини

Степан Теличко. У суботу Львів прощатиметься зі Захисником

Головну різдвяну шопку відкрили у центрі Львова (фото)

Укренерго 20 грудня застосує графіки відключень

По стінах будинків у Львові можуть витися 317 видів рослин

Мерія звернулася до ЛОЦЕМД зі запитом про статистику госпіталізацій

У Львові відремонтували шосте укриття з тринадцяти запланованих