Депутати облради затвердили комплексну програму соціально-економічного розвитку Львівщини

13:48 21 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

В облраді запевнили, що її програма спрямована на досягнення п`яти цілей – конкуретноспроможна економіка, якість життя, відкриті кордони, розвинуте село та туристична привабливість.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер: «Сьогодні, 21 грудня, на позачерговій сесії Львівської обласної ради, депутати проголосували за ухвалення програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік, яка спрямована на досягнення п`яти цілей – конкуретноспроможна економіка, якість життя, відкриті кордони, розвинуте село та туристична привабливість, і передбачає покращення матеріально-технічної бази, енергозбереження, а також розвиток професійно-технічної освіти та підтримка опорних шкіл».
Директор департаменту економічної політики Роман Филипів зазначив: «Серед джерел фінансування варто виділити програмний ресурс обласного бюджету, обсяг якого становить один мільярд 382 мфільйонів гривень. Окрім того, ми розраховуємо на істотний фінансовий ресурс із державного бюджету, не менший ніж був  у 2017 році. Очікуємо на ресурс майже 300 млн грн. субвенції на соціальний розвиток окремих територій. До того ж плануємо залучати кошти міжнародної технічної допомоги та інші джерела фінансування. Пріоритетними залишаються стабілізація процесів  економічного зростання».
Роман Филипів також запевнив: «В сфері медицини плануємо залучати гроші на розвиток сільських амбулаторій. Популяризація та  промоція Львівщини відбуватиметься шляхом зустрічей з іноземними делегаціями. Розвиток села відбуватиметься завдяки кооперативному  рух з фінасуваням проектів, реалізація комплексної програми, що дає свої результати, та проведення аудиту земель із  залученням незадіяних територій.Окрім того, в виконання програми дасть можливість збільшити обсяги виробництва та розвинути галузі переробної промисловості і відкрити не менше 70 нових підприємств».

dailylviv.com

До теми

14:34 17 вересня 2021 р.

Концерт Океану Ельзи: у Львові закриють кілька вулиць і змінять рух транспорту

З нагоди 360-річчя Львівського національного університету ім. І. Франка гурт «Океан Ельзи» дасть безкоштовний концерт. Музиканти виступлять на спеціальній сцені перед головним корпусом університету 18 вересня. Через виступ будуть зміни в русі транспорту.

Рубрика: Ситуації

13:08 17 вересня 2021 р.

Члени дачного кооперативу Патріот-1 обурилися, що ЛМР побачила на їхніх ділянках Брюховицький ліс, і зірвали засідання виконкому

Члени «Української спілки учасників АТО» та дачного кооперативу «Патріот-1» зірвали засідання виконавчого комітету у п’ятницю, 17 вересня, і вимагали надати кооперативу додаткової ділянки 5,3 га у Брюховицькому лісі.

Рубрика: Ситуації

11:06 17 вересня 2021 р.

В Україні стартувала кампанія з висадки 1 млрд дерев, а у Львові хочуть зрубати 20 га лісу

У рамках програми Президента “Зелена країна” за 3 роки буде висаджено 1 мільярд нових дерев. За 10 років площа лісів збільшиться на 1 мільйон гектарів. А на Львівщині, за три кілометри від інноваційного селекційно-насіннєвого центру, який учора урочисто відкрили в Брюховичах під Львовом, планують зрубати 20 га лісу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу