Депутати міськради затвердили зміни до бюджету Львова на 2017 рік

13:24 21 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Обсяг субвенції з державного бюджету для міського бюджету Львова на надання пільг і субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг збільшено на суму 175 994,0 тисяч гривень.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 21 грудня, що депутати ЛМР затвердили на сесії ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2017 рік». За відповідну ухвалу проголосували 58 депутатів.
директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук доповів перед цим депутатам: ««Відповідно до розпорядження ЛОДА №1193/0/5-17 від 7 грудня 2017року,  зменшується обсяг субвенції з державного бюджету для міського бюджету Львова на суму 81 тисяч гривень на виплату державної соцiальної допомоги на дiтей-сирiт та дiтей, позбавлених батькiвського пiклування, грошового забезпечення батькам-вихователям i прийомним батькам за надання соцiальних послуг у дитячих будинках сiмейного типу та прийомних сiм’ях за принципом «грошi ходять за дитиною. Відповідно до розпорядження ЛОДА №1239/0/5-17 від 15 грудня 2017року, збільшується обсяг субвенції з державного бюджету для міського бюджету Львова на суму 175 994 тисяч гривень на надання пільг і субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг».
«Відповідно до рішення Львівської обласної ради №547 «Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2017 рік» від 5 грудня 2017 та звернення управління соціального захисту пропонується виділити 276 тисяч гривень на умовах співфінансування з обласного та міського бюджетів по 138 тисяч гривень для надання одноразової допомоги для облаштування та ремонту квартири зв’язкової генерала Романа Шухевича – Ольги Ільків. Пропонується здійснити перерозподіл видатків управління культури на суму 73,4 тисячі гривень (в тому числі 60,1 тисячі гривень – оплата праці, 13,3 тисячі гривень – нарахування на зарплату) для забезпечення виплати зарплати за другу половину грудня працівникам шкіл естетичного виховання  за рахунок економії по інших видатках на культуру», – додав Олег Іщук
Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:26 25 вересня 2021 р.

У ліцей на Львівщині не впустили комісію, яка мала перевіряти достовірність інформації про вакцинацію (відео)

У Дрогобичі 24 вересня в приміщення ліцею імені Богдана Лепкого працівники навчального закладу не впустили працівників поліції та членів комісії, які мали перевірити дотримання навчальним закладом правил “жовтої” зони епідеміологічних обмежень. Такі робочі групи створені в усіх районах Львівщини.

Рубрика: Ситуації

10:25 25 вересня 2021 р.

У Львові забороняють резервувати місця для автомобілів конусами, ящиками, цеглами

Паркувальні конуси, які окремі підприємства, установи, організації і навіть фізичні особи використовують для резервування паркувальних місць, є протизаконними.

Рубрика: Ситуації

15:09 24 вересня 2021 р.

За 2-3 тижні Львівщина буде у червоній зоні і тут не працюватимуть ТРЦ, розважальні заклади, непродовольчі ринки та магазини, - прогноз Кузіна-Ганченка

Уже через два або три тижні кілька областей України можуть перейти до "червоної" зони адаптивного карантину. Під загрозою три регіони на сході країни і один на заході.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу