Депутати Львівської облради прийняли проект бюджету на 2018 рік

12:48 21 грудня 2017 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

В облдержадміністрації запевнили: «Обсяг обласного бюджету за доходами в 2018 році сягатиме понад 17,5 млрд. гривень».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили в четвер:  Сьогодні, 21 грудня, під час сесії Львівської обласної ради, депутати прийняли проект обласного бюджету Львівської області на 2018 рік. Обсяг обласного бюджету за доходами в 2018 році сягатиме понад 17,5 млрд. гривень, з них – 15,1 млрд. гривень загальний фонд, 2,4 млрд. гривень – спеціальний фонд. В порівнянні з  2017 роком, цей обсяг більший на понад 18%. Про це сьогодні під час сесії розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків».

В облдержадміністрації також поінформували: «За словами директора департаменту фінансів Олега Демківа, структуру доходів обласного бюджету на 2018 рік складуть: податкові надходження – 22%, освітня субвенція – 2%, медична субвенція – 10%, додаткова дотація – 5% та соціальні субвенції – 61%. Основні видатки планується здійснювати в галузях: охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури, спорту, охорони навколишнього середовища, ремонт доріг та безпека дорожнього руху, придбання житла для дітей-сиріт, бюджет розвитку».

Олег Демків також запевнив: «Вдалось продовжити дію експерименту щодо зарахування інвестиціального фонду обласного бюджету понад 50 % понадпланових митних платежів спрямованих на їх цільове призначення на будівництво та ремонт доріг. Також вперше у зв’язку із створенням дорожнього фонду частина цього дорожнього фонду із державного бюджету буде поступати в обласний бюджет як субвенція місцевим бюджетам на ремонтні роботи, це 583 мільйони гривень».

«На реалізацію обласних програм на Львівщині в 2018 році передбачили один мільярд 381 мільйон гривень За ці кошти профінансують 30 обласних програм», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

12:10 20 вересня 2021 р.

У Львові на вулиці Панаса Мирного нищать віллу - пам'ятку архітектури ХХ століття

На вулиці Панаса Мирного, 10 у Львові без дозволу розбудовують горище у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу