Делегація командування військ США в Європі відвідала Яворівський полігон.

11:58 29 січня 2017 р.

Бригадний генерал Антоніо Агуто запевнив: «Ми дуже зацікавлені передати набуті знання».

Делегація командування сухопутних військ Збройних сил США в Європі на чолі з  бригадним генералом Антоніо Агуто відвідала Міжнародний центр миротворчості та безпеки (МЦМБ) львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, більш відомий як Яворівський полігон, щоб познайомитися з командуванням нової ротації Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки «Україна» (JMTG-U) та процесом вдосконалення навчально-матеріальної бази МЦМБ. Зустріли іноземних гостей начальник МЦМБ, полковник Ігор Слісарчук, офіцери оперативного командування «Південь» та командир механізованого батальйону однієї з окремих механізованих бригад підполковник Юрій Крупко.

Спілкуючись із ними, бригадний генерал Антоніо Агуто зупинився на питаннях укомплектованості українського батальйону та готовності його особового складу до 55-денного інтенсивного курсу підготовки. Звертаючись до командира батальйону підполковника Юрія Крупка, він, зокрема, підкреслив: «Не маю сумнів, що вам та вашому підрозділу заздритимуть інші колеги по зброї. Невдовзі ви отримаєте безцінні знання щодо ведення бойових дій за стандартами НАТО. Ми, американці, маємо досвід ведення бойових дій в Іраку та Афганістані. На практиці знаємо, як важко воювати з добре озброєним та навченим супротивником. Тому ми дуже зацікавлені передати вашим військовослужбовцям набуті знання».

Про це повідомили сьогодні, 29 січня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фото з Яворівського полігону.

dailylviv.com

До теми

10:19 28 січня 2021 р.

Помер генерал-лейтенант міліції Василь Пісний

У четвер, 28 січня, помер Василь Пісний - генерал-лейтенант міліції, ексначальник департаменту державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України, ексзаступник начальника головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Рубрика: Ситуації

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу