Дамба біля Львова не відповідає будівельним нормам

12:12 6 лютого 2018 р.


Фото: glavcom.ua

Комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зобов’язала Львівську міськраду невідкладно завершити всі протиаварійні відновлювальні роботи на дамбі у Грибовичах з метою недопущення екологічного лиха.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили у вівторок: «Оскільки, станом на сьогодні, 6 лютого, в актах обстеження встановили невиконання рішення комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Державній архітектурно-будівельній інспекції доручили провести позачергове розслідування стосовно виконання та якості робіт дамби у Грибовичах на основному відстійнику інфільтратів.

Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник зазначив: «На сьогоднішній день стан існуючої дамби, швидше всього не відповідає існуючим будівельним нормам. Чітко спостерігається відшаровування кромки дамби, тріщини, просочування інфільтрату. Дамба збудована без спеціальних технічних матеріалів».

«Відтак, рішенням сьогоднішньої комісії Львівську міську раду зобов’язали невідкладно завершити всі протиаварійні відновлювальні роботи з метою недопущення екологічного лиха. Окрім того, у зв’язку з невиконанням рішень комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на сьогоднішньому засіданні комісії доручили передати матеріали у правоохоронні органи для проведення перевірки. Правоохоронні органи із залученням відповідних компетентних структур також перевірять використання усіх відповідних спеціальних технічних матеріалів, які передбачені для будівництва дамби», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу