Четверо бійців АТО зі Львова отримають допомогу міськради для ремонту житла

16:00 21 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати ЛМР підтримали в четвер, 21 грудня, на сесії ухвалу «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю І групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції».

Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Допомогу отримають четверо бійців по 150 тисяч гривень. Ухвалу підтримали 56 депутатів.
У міськраді також поінформували: «Було утворено робочу групу для напрацювання порядку надання допомоги членам родин загиблих учасників антитерористичної операції та інвалідам війни першої й другої групи з числа учасників антитерористичної операції у проведенні ремонту житла, до складу якої ввійшли депутати міської ради, представники управління житлового господарства ЛМР, управління соціального захисту ЛМР, Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, громадських організацій учасників антитерористичної операції. За результатами засідання, робоча група вирішила рекомендувати надати одноразову матеріальну допомогу у розмірі по 150 000 гривень. Р. О. Панченку, В. В. Легкодуху, С. М. Калитюку та А. Ю. Кирєєву Загальна сума допомоги становить 600 000 гривень».

dailylviv.com

До теми

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

12:10 20 вересня 2021 р.

У Львові на вулиці Панаса Мирного нищать віллу - пам'ятку архітектури ХХ століття

На вулиці Панаса Мирного, 10 у Львові без дозволу розбудовують горище у віллі ХХ століття, яка внесена до реєстру пам'яток архітектури місцевого значення під № 2692.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу