Бюджетна комісія облради погодила проект кошторису Львівщини

10:00 20 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Депутати ухвалили рішення зменшити поточні видатки на утримання комунальних установ облради у галузях охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту, спорту на загальну суму 110 мільйонів гривень, спрямувавши їх на розвиток цих сфер.

У вівторок, 19 грудня, постійна комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку обласної ради одностайно підтримала під час свого засідання проект рішення «Про обласний бюджет Львівської області на 2018 рік». Цим рішенням проект основного фінансового документу області виноситься на розгляд позачергової сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться у четвер, 21 грудня.

Голова комісії Олег Домчак запевнив: «Проект обласного бюджету Львівської області на 2018 рік був розглянутий і підтриманий у депутатських комісіях та обговорений під час громадських слухань. Прогнозований обсяг обласного бюджету за доходами в 2018 році понад 17,5 млрд. гривень. Це більше на 18% від 2017-го. На реалізацію обласних програм на Львівщині в 2018 році передбачається – 1,37 млрд. гривень. Структура доходів обласного бюджету: соціальні субвенції – 61%, податки і збори – 22%, медична субвенція – 10%, освітня субвенція – 2%, додаткова дотація – 5%.».

Про це повідомили сьогодні, 20 грудня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Під час «бюджетного» засідання профільна комісія внесла низку змін до запропонованого проекту бюджету. Зокрема депутати ухвалили рішення зменшити поточні видатки на утримання комунальних установ облради у галузях охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту, спорту на загальну суму 110 мільйонів гривень, спрямувавши їх на розвиток цих сфер».
Олег Домчак наголосив: «Це кошти, які передбачалися на поточні видатки загального фонду. Не йдеться про скорочення ставок, комунальних послуг, харчування тощо. Вивільнений фінансовий ресурс, спрямований до бюджету розвитку, дозволить провести енергоощадні заходи, закупити обладнання, провести реконструкції та інше. Це революційний, відповідальний крок, але надзвичайно необхідний».

«Як підсумував заступник голови бюджетної комісії Іван Собко, це рішення прийнято за підсумками ґрунтовного аналізу робочою групою з вивчення фінансово-господарської діяльності видатків, спрямованих на утримання обласних закладів та установ. Крім того, комісія проголосувала за збільшення фінансування програми «Питна вода» на два мільйони гривень, програми «Розвиток лісового господарства» на два мільйони гривень, спрямування 2,5 млн. гривень для створення відділення відновного лікування в селищі Великий Любінь, а також підтримала зміни до процедури погодження штатних розписів, кошторисів обласних комунальних установ. Йдеться про затвердження цих документів профільними заступниками голів обласної ради та облдержадміністрації за погодженням управління майном спільної власності облради та профільними департаментами Львівської ОДА. Наприкінці засідання члени комісії також погодили з винесенням на розгляд сесії обласної ради проект рішення «Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу