Аварії знеструмили на Львівщині 33 населених пунктів

09:30 25 грудня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У неділю, 24 грудня, й в понеділок, 25 грудня, на території Львівської області були зафіксовані 11 порушень у роботі систем електропостачання.

Зокрема, в Яворівському районі близько 9:00 спрацювання автоматики захисту повітряної лінії знеструмило села Ясниська, Буда, Лозино, Жорниська й Бірки. Їм уже повернули електропостачання о 16:25.

У Турківському районі спрацювання автоматики захисту знеструмило близько 18:00 село Розлуч, а о 23:30 – села Явора й Завадка повністю, натомість село Волосянка – частково. Своєю чергою, 25 грудня о 4:45 аварійне вимкнення електричної підстанції у селі Лімна знеструмило села Лімна, Верхня Яблунька, Тарнава, Бобрка, Шандровець, Лопушанка, Хащів, Жукотів, Дністрик Дубовий і Бережок. Роботи з відновлення їм електропостачання будуть проводитись з настанням світлого часу доби 25 грудня.

У Жидачівському районі близько 19:00 падіння дерева на повітряну лінію частково знеструмило село Протеси. Роботи з відновлення йому електропостачання населеного пункту будуть проводитись з настанням світлого часу доби 25 грудня.

У Самбірському районі в неділю аварійні відключення частково знеструмили близько 18:30 село Мала Озимина, близько 20:00 – село Чайковичі, а близько 22:00 – село Вістовичі. Роботи з відновлення їм електропостачання будуть проводитись з настанням світлого часу доби 25 грудня.

У Жовківському районі в неділю близько 20:00 аварійне відключення частково знеструмило місто Дубляни й село Малехів, а в понеділок о 04:00 – села Кунин, Бір Кунинський, Майдан, Крехів, Руда Крехівська, Фійн й Хитрейки. Роботи з відновлення їм електропостачання будуть проводитись з настанням світлого часу доби 25 грудня.

А в Пустомитівському районі близько 18:00 аварійне відключення знеструмило село Басівка, якому вже повернули електропостачання о 22:00. Про це повідомили сьогодні, 25 грудня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:26 25 вересня 2021 р.

У ліцей на Львівщині не впустили комісію, яка мала перевіряти достовірність інформації про вакцинацію (відео)

У Дрогобичі 24 вересня в приміщення ліцею імені Богдана Лепкого працівники навчального закладу не впустили працівників поліції та членів комісії, які мали перевірити дотримання навчальним закладом правил “жовтої” зони епідеміологічних обмежень. Такі робочі групи створені в усіх районах Львівщини.

Рубрика: Ситуації

10:25 25 вересня 2021 р.

У Львові забороняють резервувати місця для автомобілів конусами, ящиками, цеглами

Паркувальні конуси, які окремі підприємства, установи, організації і навіть фізичні особи використовують для резервування паркувальних місць, є протизаконними.

Рубрика: Ситуації

15:09 24 вересня 2021 р.

За 2-3 тижні Львівщина буде у червоній зоні і тут не працюватимуть ТРЦ, розважальні заклади, непродовольчі ринки та магазини, - прогноз Кузіна-Ганченка

Уже через два або три тижні кілька областей України можуть перейти до "червоної" зони адаптивного карантину. Під загрозою три регіони на сході країни і один на заході.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу