Археологи розкопають парк «На Валах» у Львові

13:00 30 березня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «У парку «На Валах» проведуть археологічні дослідження – найближчим часом буде закладено капсулу на початок будівництва меморіалу Небесної Сотні».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю: «Сьогодні, 30 березня, на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №197 від 23 лютого 2018 року». Це рішення передбачає розроблення проекту утримання та реконструкції пам’ятки садово-паркового мистецтва «На Валах», а також проведення усіх необхідних археологічних досліджень у парку».

Начальник управління архітектури й урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський зазначив: «Потрібно зробити проект утримання та реконструкції пам’ятника садово-парковового мистецтва «На Валах», а також провести археологічні дослідження та укласти відповідні договори».

У міськраді пояснили: «Йдеться про створення громадського простору з меморіалізацією подій Революції Гідності на території вулиці Кривоноса («Губернаторські вали») у Львові. З 4 квітня до 21 червня 2016 року тривав перший Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу концепцію громадського простору з вшанування пам’яті герої «Небесної сотні» у Львові, було подано сім конкурсних проектів. Однак рівень робіт не був високим, у зв’язку з чим конкурс було проведено повторно».

«Відтак, з 1 листопада 2016 року до 1 лютого 2017 року тривав другий конкурс, під час якого було подано 25 конкурсних проектів. Конкурсна комісія представила найкращі роботи на облаштування громадського простору пам’яті Небесної Сотні в УКУ та оголосила переможців. Найближчим часом, як повідомив начальник управління архітектури й урбаністики Юліан Чаплінський, відбудеться закладення капсули з нагоди початку будівництва громадського простору Небесної Сотні та розпочнуться роботи», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

На Великдень біля Шевченківського гаю у Львові кардинально змінюють схему дорожнього руху

Поливаний понеділок у Львові. Які обмеження

На Великдень комендантська година на Львівщині без змін, – Козицький

Скоєно замах на відомого журналіста Юрія Макарова

На хабарі затримали двох львівських митників

У Хмельницькому виявили тіло застреленого курсанта

Закінчення ракетної небезпеки на Львівщині у Страсний четвер

РФ пошкодила об'єкт ДТЕК

Повітряна тривога на Львівщині у Страсний четвер

На Личаківський цвинтар відтепер можна потрапити лише через один вхід

Масового обливання на площі Ринок не буде

Страсна п'ятниця на Львівщині буде сухою і по-літньому теплою

На Львівщині осліпли двоє хлопчиків, яких подряпали кішки

На Обливаний понеділок громадський транспорт курсуватиме за розкладом «вихідного дня»

Зеленський удостоїв трьох Захисників зі Самбірщини високих державних нагород

У ДСНС застерегли про можливість виникнення черг на кордоні у найближчі дні

Біля Львова не розминулися дві автівки. Четверо потерпілих - у лікарні

У Малехові демонтують межовий знак і облаштують велодоріжку

Продав 13 автівок, які привіз для потреб ЗСУ

У деклараціях керівниці Хмельницького МСЕК знайшли порушень майже на ₴35 млн

РФ атакувала Україну Іскандерами, С-300/400 та 75 шахедами

На Львівщині відновили роботу ще два міжміські автобусні маршрути

На Львівщині вантажівка не смерть переїхала пішохода

На Львівщині 3-річний хлопчик впав під колесо трактора

Верховний суд Британії визначив, кого вважати жінкою

Сьогодні - Страсний четвер

На Великдень до Шевченківського гаю їздитиме новий автобус №99. Схема руху

Українські розвідники отримали унікальний гелікоптер-медевак

США припиняють боротьбу з дезінформацією

У Дніпрі через російський обстріл загинуло 3 людей, з них одна дитина

Юрій Марець, Юрій Диба, Роман Радіонов, Олександр Радіонов, Юрій Боршовський. Львівщина хоронить Героїв

У Дніпрі удар за 100 метрів від мерії

У Дніпрі через атаку БпЛА сталося кілька пожеж

Зеленський створив Маріупольську військову адміністрацію і ще дев'ять

Додатковий поїзд Київ — Трускавець — Київ призначено у пікові дні весни

Ексзаступник Єрмака взяв хабар в особливо великому розмірі - НАБУ

На параді 9 травня Путін хоче показати сучасну армію вторгнення, яка з параду може вирушити на фронт в Україні чи до Балтії

У Львові сталася пожежа у дитячому будинку сімейного типу

У Бориславі проводять ексгумацію рештків солдатів радянської армії

Контролери ходитимуть вечорами по квартирах у Львові для перевірки лічильників гарячої води