Акти готовності будинків до зими підписані у Львові в 90,8% житлових будинків

20:48 27 вересня 2017 р.

У «Львівтеплоенерго» запевнили: «Станом сьогодні на 16.00 акти готовності будинків до зими підписані у 1475 будинках, які обслуговує це теплопостачальне підприємство –90,8% від загальної кількості».

Про це повідомили сьогодні, 27 вересня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Зокрема у Галицькому РТМ акти готовності будинків до зими мають 80,3% будинків, у Личаківському РТМ – 96%, у Сихівському – 85,6%, у Франківському – 95,2%, у Шевченківському – 95,7%. «Львівтеплоенерго» подає також опалення до 11 будинків у Винниках, де лише три будинки мають акти готовності, що становить 27,3%».
У «Львівтеплоенерго» розповіли: «Для того, щоб не виникало проблем із подачею опалення, з 18 вересня ми розпочали поетапне заповнення теплових мереж і внутрібудинкових систем опалення. Це дозволяє розвантажити процес заповнення, та, в разі виявлення якихось пошкодження у внутрібудинкових системах, їх можна буде ліквідувати. Для того, щоб заповнити водою внутрібудинкову системи, необхідно, щоб будинок був технічно готовим. Про це свідчить підписаний акт готовності будинку до зими. Станом сьогодні на 16.00 акти підписані у 1475 будинків житлового фонду. З них вже заповнені водою 865 будинків. Однак ця інформація постійно змінюється - збільшується кількість будинків, які підписали акти готовності і в яких провели заповнення водою. Найнижчий відсоток актів готовності в будинків КЕВ та відомчих будинків. Найкраща ситуація у будинків ЛКП. Тому звертаємося до власників будинків, які ще не підготували свої будинки до зими, забезпечити технічну готовність будинків до опалювального сезону, адже при відсутності акту готовності не буде змоги подати теплоносій до будинку».
У міськраді повідомили також: «Щодо актів готовності бюджетних установ, то із 197 закладів освіти акти готовності мають 175 споживачів, заповнено водою 149. Із 51 закладу медицини акти мають 35 споживачів, заповнено 31. Тут найнижчий відсоток по актах готовності і заповненню в установ обласного і державного бюджету».
«Як повідомили сьогодні під час апаратної наради голови районних адміністрацій, забезпечення готовності житлового фонду до зими на завершенні. Зокрема, у Галицькому районі у підготовці до зими залишається неготовим 2 будинки. До кінця тижня ситуацію буде врегульовано. У Франківському районі також неготовими є два будинки, у Шевченківському – сім, у Залізничному – п’ять, у Сихівському районі –  в одному будинку ОСББ ще тривають ремонтні роботи», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:41 28 січня 2022 р.

Червону зону на Львівщині відклали: коли очікувати

Члени державної комісії ТЕБ і НС на сьогоднішньому засіданні прийняли рішення про відтермінування розгляду питання про запровадження на Львівщині «червоної» зони епіднебезпеки на один тиждень.

Рубрика: Ситуації

14:45 28 січня 2022 р.

Cьогодні ввечері Державна комісія ТЕБ і НС може запровадити на Львівщині червону зону

На Львівщині понад тиждень показник захворюваності стабільно перевищує 2 тисячі підтверджених позитивних випадків, а динаміка госпіталізацій щоденно зростає.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу