Акти готовності будинків до зими підписані у Львові в 90,8% житлових будинків

20:48 27 вересня 2017 р.

У «Львівтеплоенерго» запевнили: «Станом сьогодні на 16.00 акти готовності будинків до зими підписані у 1475 будинках, які обслуговує це теплопостачальне підприємство –90,8% від загальної кількості».

Про це повідомили сьогодні, 27 вересня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Зокрема у Галицькому РТМ акти готовності будинків до зими мають 80,3% будинків, у Личаківському РТМ – 96%, у Сихівському – 85,6%, у Франківському – 95,2%, у Шевченківському – 95,7%. «Львівтеплоенерго» подає також опалення до 11 будинків у Винниках, де лише три будинки мають акти готовності, що становить 27,3%».
У «Львівтеплоенерго» розповіли: «Для того, щоб не виникало проблем із подачею опалення, з 18 вересня ми розпочали поетапне заповнення теплових мереж і внутрібудинкових систем опалення. Це дозволяє розвантажити процес заповнення, та, в разі виявлення якихось пошкодження у внутрібудинкових системах, їх можна буде ліквідувати. Для того, щоб заповнити водою внутрібудинкову системи, необхідно, щоб будинок був технічно готовим. Про це свідчить підписаний акт готовності будинку до зими. Станом сьогодні на 16.00 акти підписані у 1475 будинків житлового фонду. З них вже заповнені водою 865 будинків. Однак ця інформація постійно змінюється - збільшується кількість будинків, які підписали акти готовності і в яких провели заповнення водою. Найнижчий відсоток актів готовності в будинків КЕВ та відомчих будинків. Найкраща ситуація у будинків ЛКП. Тому звертаємося до власників будинків, які ще не підготували свої будинки до зими, забезпечити технічну готовність будинків до опалювального сезону, адже при відсутності акту готовності не буде змоги подати теплоносій до будинку».
У міськраді повідомили також: «Щодо актів готовності бюджетних установ, то із 197 закладів освіти акти готовності мають 175 споживачів, заповнено водою 149. Із 51 закладу медицини акти мають 35 споживачів, заповнено 31. Тут найнижчий відсоток по актах готовності і заповненню в установ обласного і державного бюджету».
«Як повідомили сьогодні під час апаратної наради голови районних адміністрацій, забезпечення готовності житлового фонду до зими на завершенні. Зокрема, у Галицькому районі у підготовці до зими залишається неготовим 2 будинки. До кінця тижня ситуацію буде врегульовано. У Франківському районі також неготовими є два будинки, у Шевченківському – сім, у Залізничному – п’ять, у Сихівському районі –  в одному будинку ОСББ ще тривають ремонтні роботи», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:50 27 листопада 2020 р.

Карантин вихідного дня не показав ефективності, - урядовець

Голова Держспоживслужби Києва Олег Рубан заявив, що карантин вихідного дня не дав ефективного результату в боротьбі з поширенням COVID-19. Він вважає за необхідне найближчим часом ввести локдаун.

Рубрика: Ситуації

13:34 27 листопада 2020 р.

З 1 грудня перерахують мінімальну пенсію

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 грудня 2020 року відбудеться підвищення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1712 до 1769 гривень.

Рубрика: Ситуації

12:35 27 листопада 2020 р.

9 нових автобусних маршрутів до сіл Львівської ОТГ наразі не поїдуть: область відповіла місту

26 листопада 2020 року низка засобів масової інформації поширили публікації, в яких йдеться про те, що Львівська обласна державна адміністрація не погодила схеми міських автобусних маршрутів до населених пунктів Львівської ОТГ.

Рубрика: Ситуації

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу