55% населення Львівщини отримує житлову субсидію

15:00 1 грудня 2017 р.


Фото: brovari.kiev.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Станом на 1 грудня 2017 року у Львівській області одержують житлову субсидію 440 753 сімей (домогосподарство), що становить 55% населення області».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили також сьогодні, 1 грудня: «Підтримкою житлової субсидії охоплено більше мільйона громадян Львівської області (середня кількість  членів домогосподарства, яким призначено субсидію складається з трьох осіб). Згідно із статистичними даними Державної служби статистики України, Львівська область посідає друге місце за кількістю одержувачів субсидій в Україні».

В облдержадміністрації також розповіли: «До органів соціального захисту населення звернулось 130 946 одержувачів житлової субсидії з 139 857 (94%), за компенсацією частини невикористаної субсидії за економе споживання електричного та газового індивідуального опалення на загальну суму майже 84 мільйонів гивень. Термін подання заяви на компенсацію частини невикористаної субсидії завершився 1 листопада 2017 року. Виплата компенсації проводиться одержувачам шляхом перерахунку коштів на банківські рахунки та поштові відділення, які були зазначені у заявах одержувачів». Станом на 1 грудня 2017 року компенсацію одержали 116 346 одержувачів на загальну суму 74,3 млн. гривень, які надійшли з Державного бюджету України.

«Для одержувачів субсидій, які  використовують природний  газ/електричну енергію  для  індивідуального опалення, субсидія перераховується на опалювальний період з 16 жовтня по 15  квітня  включно. Для  одержувачів, які використовують центральне опалення – з дня прийняття рішення органу місцевого самоврядування дати початку (закінчення)  опалювального  періоду. Органами соціального захисту населення проведено перерахунок житлових субсидій на опалювальний період всім одержувачам», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:05 27 вересня 2021 р.

У торгівельно-розважальному центрі Львова оселився громадянин однієї з країн Західної Європи

Громадянина однієї з країн Західної Європи викрили оперативники управління міграційної поліції головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками головного управління державної міграційної служби у Львівській області в рамках проведення операції «Мігрант».

Рубрика: Ситуації

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу